d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1329032913292329332945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 17 2014 03:56pm
Quote (jarabekg @ 17 Jul 2014 22:45)


kezmuves kave

legkozelebb csinalhatnal ilyet ha felmegyek Pestre
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 17 2014 04:21pm
Quote (josheide @ Jul 17 2014 10:56pm)
kezmuves kave

legkozelebb csinalhatnal ilyet ha felmegyek Pestre


amugy lehet kiprobalom felev kozben, hatha mukodik
de nyaron nem iszok kavet, inkabb annyit alszok amennyi jolesik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2014 04:22pm
Quote (jarabekg @ 18 Jul 2014 00:21)
amugy lehet kiprobalom felev kozben, hatha mukodik
de nyaron nem iszok kavet, inkabb annyit alszok amennyi jolesik


hogy tudsz akkor egész éjjel wowozni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 17 2014 04:25pm
Quote (RRC @ Jul 17 2014 11:22pm)
hogy tudsz akkor egész éjjel wowozni


nappal alszok lel

kola csipsz ebren tart amugy is
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 17 2014 07:01pm
Jo ez az isztambul, csak az egesz belvaros egy kibaszott getto tele mocsokkal, kobormacskaval meg ketes szandeku emberekkel
Este meg tele van 4-15 eves kisgyerekekkel akik bandaznak vagy szemetet gyujtenek

ja, es meg a sor is kurva draga kosz orban
De jo volt cigizni a kompon, amig majdnem lebasztak rola, mert ott nem is lehet XDDDD

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 10:28pm
na végre történik vmi jo velem is

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 17 2014 11:00pm
Quote (jarabekg @ 17 Jul 2014 23:45)


“az agyam golyóálló lett, a seggem nem”
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 18 2014 12:53am
Tfw hihetetlen magabiztossaggal kuldeszcel vkit a rossz iranyba
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 18 2014 03:13am
gigabites net mellé havi 350GB-s korlát és a korlátozás sem egyszerű, hanem tizedére esik vissza a sebesség :D
Így mi értelme van a gigabitbnek egyáltalán? ^^

http://www.hwsw.hu/hirek/52589/digi-internet-diginet-fttb-fair-use-policy-fup.html

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 18 2014 03:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1329032913292329332945001Next
Closed New Topic New Poll