d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13283293303313324765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 16 2015 04:13am
Quote (Baleee @ Aug 16 2015 11:04am)
Ettol fuggetlenul nem tanacso feheret a szinessel mosni. Mar csak azert sem, mert a feheret feherito mosoporral/kapszulaval/lofasszal erdemes mosni, hogy ne 'szurkuljon', a szineset, meg szines mosoporral

Minimum 3 packba mosok en is am.
Feher - Fekete - Szines, mindhez mas mososzer.

Feher meg feketenel szamit igazan.

Meg, hogy a vizhoket betartsd.


Nem otthon vagyok, nincs semmifele program a mosogepen, bedobtam a penzt azt el is indult.

Amugy csak az az egy szines cuccom van, akkor is külön kene mossam?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2015 04:22am
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 16 2015 02:19am)
http://www.youtube.com/watch?v=04rKoWe8Iek


ráz a hideg, ty
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2015 04:25am
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Aug 2015 04:19)
http://www.youtube.com/watch?v=04rKoWe8Iek


oh god
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 16 2015 04:55am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 16 2015 11:13am)
Nem otthon vagyok, nincs semmifele program a mosogepen, bedobtam a penzt azt el is indult.

Amugy csak az az egy szines cuccom van, akkor is külön kene mossam?


akkor lehet, hogy ilyen intelligens mosogep, es kivalogatja, hogy mit mivel mosson
winkwink
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2015 05:44am
anyáék még 1 hétig nyaralnak és elfogyott a pörkölt
nézek vmit a youtuben mit lehetne csinálni easy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2015 05:47am
Quote (Usaftw @ Aug 16 2015 07:23am)
Véletlen LAbe vettem repjegyet las vegas helyett
Vismajor/10
Funfact: Vettem buszjegyet vegasba csak 5 dollár és 5 óra ht, így nem kell 25 estére szállás plusz a repjegy is 55 dollár volt 99 helyett
Megtakritotam 40 dollárt
Kifizetődő retardaltnak lenni néha


hogy nem haltál még meg ott kint
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2015 05:57am
Quote (Usaftw @ 16 Aug 2015 09:23)
Véletlen LAbe vettem repjegyet las vegas helyett
Vismajor/10
Funfact: Vettem buszjegyet vegasba csak 5 dollár és 5 óra ht, így nem kell 25 estére szállás plusz a repjegy is 55 dollár volt 99 helyett
Megtakritotam 40 dollárt
Kifizetődő retardaltnak lenni néha


gyec
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 16 2015 05:57am
Quote (llllllllllll @ 16 Aug 2015 13:47)
hogy nem haltál még meg ott kint


ugy hogy nincs is kint
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 06:00am
szegény vismajor annyira idióta hogy belekeveredik a saját hazugságaiba de még így sem haggya amba
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2015 06:01am
Quote (sylke @ Aug 16 2015 11:57am)
ugy hogy nincs is kint


shoe on head in the casino or it didnt happen
Go Back To Magyar Topic List
Prev13283293303313324765Next
Add Reply New Topic New Poll