Quote (Baleee @ Aug 16 2015 11:04am)
Ettol fuggetlenul nem tanacso feheret a szinessel mosni. Mar csak azert sem, mert a feheret feherito mosoporral/kapszulaval/lofasszal erdemes mosni, hogy ne 'szurkuljon', a szineset, meg szines mosoporral
Minimum 3 packba mosok en is am.
Feher - Fekete - Szines, mindhez mas mososzer.
Feher meg feketenel szamit igazan.
Meg, hogy a vizhoket betartsd.
Nem otthon vagyok, nincs semmifele program a mosogepen, bedobtam a penzt azt el is indult.
Amugy csak az az egy szines cuccom van, akkor is külön kene mossam?