d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1328329330331332440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 29 2011 06:10pm
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2011 02:09)
hirtelen ötlettől vezérelve


igazából technikai részébe én nem szólnék bele úgyse értek hozzá semmit... viszont az a két üccsi szerintem feleslegesen van kiemelve, semmi célja témája nincs, mert ha az lenne a kép mondanivalója hogy nééézz happy juice akkor azt mondom ok, de én nem igazán érzem így :)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 29 2011 07:58pm
kellene nekem egy sig, ha jo persze fizetnek erte
http://i54.tinypic.com/33ekitj.jpg (jobb minoseg nemnagyon van)

valami ilyesmi szinure gondolnek, tehat a kek meg fekete dominal foleg
http://i56.tinypic.com/suvhpu.jpg

meret kb ekkora (pro paint skill)
http://i52.tinypic.com/23hso6t.jpg (tehat a keze ha lehet ferjen bele)

text nemkell ra, ha maga a sig tetszik akkor azt majd kesobb
ty
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 30 2011 09:13am
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 30 2011 09:16am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 30 2011 05:13pm)
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)


okádás.

de azért értem én a tréfát!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2011 09:24am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 30 2011 03:13pm)
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)


0/10, de azért maradj itt a gfx topicban és postold a szarabbnál szarabb sigjeidet, aztán rédzseljél ha nem tetszik valakinek :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 30 2011 09:27am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Jan 2011 17:13)
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)


szarfoshhugy
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2011 09:55am
Quote (Ghostmasterq @ Jan 30 2011 03:13pm)
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)


nemsemmi
a kockás nyakkendö meg üt :D
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 30 2011 11:43am


milyen lett? mint mindig, most is sok időt kihagytam, nem mintha számítana :P
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 30 2011 12:07pm
Quote (Xrd @ 30 Jan 2011 19:43)
http://i54.tinypic.com/2ds303c.jpg

milyen lett? mint mindig, most is sok időt kihagytam, nem mintha számítana :P


és ez mi akar lenni?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 30 2011 01:29pm
Quote (Xrd @ 30 Jan 2011 18:43)
http://i54.tinypic.com/2ds303c.jpg

milyen lett? mint mindig, most is sok időt kihagytam, nem mintha számítana :P


Nem rossz, bár fogalmam nincs mit ábrázol. :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev1328329330331332440Next
Closed New Topic New Poll