Quote (Inakwo @ Feb 21 2013 02:34pm)
Nem hinném hogy leszarod
mert akkor nem reagáltál volna már az elején sem... tuti megbaszott az ideg hogy egyszerűen helyzetig nem jutottak el a 90 perc alatt összesen talán egy veszélyes kapura lövés volt Iniestátol
Ráadásul teljesen kulturáltan játszott a Milan.
nem azért reagáltam, mert pattogni akartam, hanem mert kurva szánalmas, hogy nyer a csapatod, van egy véleményes szituáció, amin nem ugráltam gőzerővel, sőt, erre te jössz a nyomoréksággal, hogy ÖVREBŐ BRCABAN JATSZIK MI, meg KRUVÁRA NEM VOLT KÉZ, meg nézzed KIBASZOTT VIDEÓT
mondom okj