d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1328329330331332382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 07:26am
Quote (Inakwo @ Feb 21 2013 02:23pm)
nézd meg azt a kibaszott videot

kb mindenhol elfogadták már hogy nem volt kéz

még a barca oldalakon is

ok


nézem azt a kibaszott videot
rápattana fejére onnan meg a jobb felkarjár,a giy le a földre
már az is nevetséges, hogy vki szerint possible, hogyha vkit fejbre rugnak akkor után igy pottyan le a labda a földre :d
De nem fogok veled erről vitatkozni, mondom hogy leszarom h mivel nyert a milan
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 21 2013 07:32am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 13:26)
nézem azt a kibaszott videot
rápattana  fejére onnan meg a jobb felkarjár,a giy le a földre
már az is nevetséges, hogy vki szerint possible, hogyha vkit fejbre rugnak akkor után igy pottyan le a labda a földre :d
De nem fogok veled erről vitatkozni, mondom hogy leszarom h mivel nyert a milan


Ez a lényeg az egész szarviharban.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 07:34am
Quote (Smat @ Feb 21 2013 02:32pm)
Ez a lényeg az egész szarviharban.


jaja
Most tényleg, ki a faszt érdekel, hogy kezezett e az ember vagy nem? Eleve nem fújta le a bíró,s zóvla innentől lényegtelen. Másrészt egyszerűen jobb volt a milan, sikeresen elfojtották a barca játékát, de ehhez az is kellett, hogy a barca minden évi februári válsággödre most kb egy meccsre koncentrálódott. Kb megfelezte az esélyeket a továbbjutásra a 2. gól, de semmi sincs veszve, menni kell mint a veszedelm a visszavágón és reméljük legközelebb nekünk lesz szerencsénk
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 21 2013 07:34am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 14:26)
nézem azt a kibaszott videot
rápattana  fejére onnan meg a jobb felkarjár,a giy le a földre
már az is nevetséges, hogy vki szerint possible, hogyha vkit fejbre rugnak akkor után igy pottyan le a labda a földre :d
De nem fogok veled erről vitatkozni, mondom hogy leszarom h mivel nyert a milan


Nem hinném hogy leszarod
mert akkor nem reagáltál volna már az elején sem... tuti megbaszott az ideg hogy egyszerűen helyzetig nem jutottak el a 90 perc alatt összesen talán egy veszélyes kapura lövés volt Iniestátol

Ráadásul teljesen kulturáltan játszott a Milan.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 07:37am
Quote (Inakwo @ Feb 21 2013 02:34pm)
Nem hinném hogy leszarod
mert akkor nem reagáltál volna már az elején sem... tuti megbaszott az ideg hogy egyszerűen helyzetig nem jutottak el a 90 perc alatt összesen talán egy veszélyes kapura lövés volt Iniestátol

Ráadásul teljesen kulturáltan játszott a Milan.


nem azért reagáltam, mert pattogni akartam, hanem mert kurva szánalmas, hogy nyer a csapatod, van egy véleményes szituáció, amin nem ugráltam gőzerővel, sőt, erre te jössz a nyomoréksággal, hogy ÖVREBŐ BRCABAN JATSZIK MI, meg KRUVÁRA NEM VOLT KÉZ, meg nézzed KIBASZOTT VIDEÓT

mondom okj
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 21 2013 07:46am
Akkor is a United lesz a BL győztes, lyl.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 07:46am
Quote (Smat @ Feb 21 2013 02:46pm)
Akkor is a United lesz a BL győztes, lyl.


hátha mi kiesünk, akkor remélem a Juventus fogja megnyerni, megérdemelnék
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 21 2013 07:53am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 14:46)
hátha mi kiesünk, akkor remélem a Juventus fogja megnyerni, megérdemelnék


ennyi erővel a Celtic vagy a Dortmund vagy bármelyik csapat megérdemelné...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 08:19am
Quote (Inakwo @ Feb 21 2013 02:53pm)
ennyi erővel a Celtic vagy a Dortmund vagy bármelyik csapat megérdemelné...


Dortmund se lenne rossz, valóban
Celtic nn, nem bírom őket(meghát kikaptunk tőlük :D)
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 21 2013 09:38am
Quote (Vismajor @ Feb 21 2013 02:46pm)
hátha mi kiesünk, akkor remélem a Juventus fogja megnyerni, megérdemelnék


lol

bayern-barca lesz szvsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1328329330331332382Next
Add Reply New Topic New Poll