Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 19:50)
implying mi kitennénk a lábunkat a házból kevesebbért
Azért itt erősen felülreprezentáltak a műszaki és gazdasági képzést sikeresen elvégzők. Tehát a hunsubosok fizetési átlaga a valóságban is az országos átlag felett lesz.
Az jó, hogy sokan akarnak közöttük gazdasági, műszaki és informatikai vonalra menni, de ameddig ilyen a kibukás aránya, addig nincs túl sok jelentősége, hogy mennyire akarnak oda menni.
Régen felvettek 100 ember, elvégezte 90. Most felvesznek 500-at és elvégzi 90. [a számokat csak kitaláltam, mielőtt valaki beleköt, a tendenciát akartam csak érzékeltetni]
Quote (Rawen @ 16 Jul 2014 19:42)
kösz rrc
én is röhögtem
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 16 2014 11:55am