d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1328632873288328932905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 11:42am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 19:39)
http://hvg.hu/gazdasag/20140716_Fiatalok_jovokepe_ok_egy_masik_mozit_nezn

lol

külön rácsodálkoztam:



Azért ez így ebben a formában elég durva megugrás.


kösz rrc
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 16 2014 11:44am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 16 2014 06:39pm)
http://hvg.hu/gazdasag/20140716_Fiatalok_jovokepe_ok_egy_masik_mozit_nezn

lol

külön rácsodálkoztam:



Azért ez így ebben a formában elég durva megugrás.


biztos nem a mintavetellel volt a hiba
:zzz:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 11:50am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 18:39)
http://hvg.hu/gazdasag/20140716_Fiatalok_jovokepe_ok_egy_masik_mozit_nezn
lol

külön rácsodálkoztam:

Azért ez így ebben a formában elég durva megugrás.


implying mi kitennénk a lábunkat a házból kevesebbért

Quote (Rawen @ 16 Jul 2014 18:42)
kösz rrc


eksülli röhögtem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 16 2014 11:54am
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 19:50)
implying mi kitennénk a lábunkat a házból kevesebbért


Azért itt erősen felülreprezentáltak a műszaki és gazdasági képzést sikeresen elvégzők. Tehát a hunsubosok fizetési átlaga a valóságban is az országos átlag felett lesz.
Az jó, hogy sokan akarnak közöttük gazdasági, műszaki és informatikai vonalra menni, de ameddig ilyen a kibukás aránya, addig nincs túl sok jelentősége, hogy mennyire akarnak oda menni.
Régen felvettek 100 ember, elvégezte 90. Most felvesznek 500-at és elvégzi 90. [a számokat csak kitaláltam, mielőtt valaki beleköt, a tendenciát akartam csak érzékeltetni]

Quote (Rawen @ 16 Jul 2014 19:42)
kösz rrc


én is röhögtem

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 16 2014 11:55am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 12:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 18:54)
Azért itt erősen felülreprezentáltak a műszaki és gazdasági képzést sikeresen elvégzők. Tehát a hunsubosok fizetési átlaga a valóságban is az országos átlag felett lesz.
Az jó, hogy sokan akarnak közöttük gazdasági, műszaki és informatikai vonalra menni, de ameddig ilyen a kibukás aránya, addig nincs túl sok jelentősége, hogy mennyire akarnak oda menni.
Régen felvettek 100 ember, elvégezte 90. Most felvesznek 500-at és elvégzi 90. [a számokat csak kitaláltam, mielőtt valaki beleköt, a tendenciát akartam csak érzékeltetni]



én is röhögtem


inkább fordítva megy a tendencia imo

és inkább az emberek 8-10%-a kapja meg évente a diplomát

[ source: 2008-as cikk szerint ~6-7%, TO-s néni szerint azóta ez már konvergál a 10% irányába ]
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:16pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 19:39)
http://hvg.hu/gazdasag/20140716_Fiatalok_jovokepe_ok_egy_masik_mozit_nezn

lol

külön rácsodálkoztam:



Azért ez így ebben a formában elég durva megugrás.


Fiatalkak
Mennyi alom fog meg osszetirni

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 12:17pm
Quote (tevetava @ 16 Jul 2014 19:16)
Fiatalkak
Mennyi alom fog meg osszetirni


te is egyből igazgató akartál lenni, mi :c
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 16 2014 12:18pm
Quote (tevetava @ Jul 16 2014 08:16pm)
Fiatalkak
Mennyi alom fog meg osszetirni


pont olyanok mint jarabek
felso vezeto akar lenni rogton, de meg takaritonak is tul hulye
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:20pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 20:17)
te is egyből igazgató akartál lenni, mi :c


lel nem
Egyebkent 150k iszonyat sokmindenre eleg, foleg ha a szuleivel el az ember, de meg alberletben is
Ha csak nem veszel naponta ket gamet amivel nem jatszol, mint rrc, akkor 150k-bol nagyon siman ki lehet jonni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:23pm
Quote (tevetava @ 16 Jul 2014 20:20)
lel nem
Egyebkent 150k iszonyat sokmindenre eleg, foleg ha a szuleivel el az ember, de meg alberletben is
Ha csak nem veszel naponta ket gamet amivel nem jatszol, mint rrc, akkor 150k-bol nagyon siman ki lehet jonni


amúgy this
Go Back To Magyar Topic List
Prev1328632873288328932905001Next
Closed New Topic New Poll