d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1328532863287328832895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 16 2014 09:28am
Quote (anyd @ 16 Jul 2014 16:02)
http://www.youtube.com/watch?v=BE7uXkn-ODk

szerintem ha ez valakinek ez bejön, az valahol legbelül a férfiakhoz vonzódik


2:14

dat drop
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 09:30am
Quote (anyd @ Jul 16 2014 03:02pm)
http://www.youtube.com/watch?v=BE7uXkn-ODk

szerintem ha ez valakinek ez bejön, az valahol legbelül a férfiakhoz vonzódik


a háta kicsit sok, de amúgy teljesen okés
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 16 2014 09:47am
dörög az ég, villámlik, nincs egy felhő sem, 423423°C fok van.

WTF?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 10:17am
biztos sonka szaga van
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 16 2014 10:21am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 16:47)
dörög az ég, villámlik, nincs egy felhő sem, 423423°C fok van.

WTF?


itt Debrecenben is :(
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 16 2014 10:25am


rákerestem, mi az az enema
miért
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 16 2014 10:27am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 16 2014 04:24pm)
Izmos ferfi test is tetszik nekem, de nem szexualis ertelemben. Ha nem szteroidozna magat tökeletes lenne amugy a csaj teste.


mocskos liberális
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2014 10:27am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jul 2014 16:47)
dörög az ég, villámlik, nincs egy felhő sem, 423423°C fok van.

WTF?


tfw itt se volt egész nap nem volt egy felhő se csak a hőség
majd du elkezdett esni a semmiből
wtf mondom
erre elállt 2 perc után

This post was edited by fahrii on Jul 16 2014 10:28am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 16 2014 11:39am
http://hvg.hu/gazdasag/20140716_Fiatalok_jovokepe_ok_egy_masik_mozit_nezn

lol

külön rácsodálkoztam:

Quote
A magas kezdőbér a válaszadók csaknem negyede szerint nettóban 200-300 ezer között legyen, a fiatalok további negyede még ennél is többre vágyik: négyből egy megkérdezett legalább 300 ezer forintot szeretne nyomban hazavinni. (Egy évvel korábban még átlagosan nettó 170 ezer forinttal is beérték volna.)


Azért ez így ebben a formában elég durva megugrás.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1328532863287328832895001Next
Closed New Topic New Poll