d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1328132823283328432855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 16 2014 12:41am
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 08:12)
Ha valaki botozik, vegye már a fáradtságot, és ne full igénytelen szarban tolja, ha napi 18 órát megy ugyan azzal a karakterrel
hogy lehet valaki ilyen retard


kiről van szó,
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:43am
Quote (RRC @ 16 Jul 2014 07:41)
kiről van szó,


Anarkin, ki más
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 12:58am
Quote (fahrii @ 16 Jul 2014 07:43)
Anarkin, ki más


én nem csalok szóval másra gondolhatott
az is lehet hogy a régi énjének próbál jeleket küldeni, hogy ne bannoltassa ki magát újra
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 16 2014 01:09am
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 06:58am)
én nem csalok szóval másra gondolhatott
az is lehet hogy a régi énjének próbál jeleket küldeni, hogy ne bannoltassa ki magát újra


rólad külön tanulmány készülhetne tesó
Diamond gemet teszel a wd sapkájába, de egy Crimson setet nem raknál rá belt + pants kombóban
Strongarm bracerrel mész Aughild bracer helyett, ha már 1 darabot használsz, miért nem kettőt?

Full marauderrel megy a dhd, de sentryt nem használsz

:bonk:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:30am
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 08:09)
rólad külön tanulmány készülhetne tesó
Diamond gemet teszel a wd sapkájába, de egy Crimson setet nem raknál rá belt + pants kombóban
Strongarm bracerrel mész Aughild bracer helyett, ha már 1 darabot használsz, miért nem kettőt?

Full marauderrel megy a dhd, de sentryt nem használsz

:bonk:


nyílván nem fogok crimsont használni
strongarmnak megvolt a célja
és low mpre is nyílván az a 25 darab cluster arrow kell és nem a disc -- amúgy érdekes esettanulmány, mert weben sentry van bent nekem: "lehet hogy váltogatja célnak megfelelően, mi a fasz történik itt", kérdezheted
de majd szólok ha tanács kell diablo-seriest illetően

This post was edited by Anarkin on Jul 16 2014 01:31am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 16 2014 02:16am
Nevetek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 02:20am
Quote (Vismajor @ 16 Jul 2014 07:43)
Na hova hova?


istanbul
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 16 2014 02:22am
Quote (Vismajor @ Jul 16 2014 09:16am)
Nevetek


a jókedv fél egészség
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 16 2014 02:29am
Quote (tevetava @ Jul 16 2014 09:20am)
istanbul


Onnan tovabb a tengerpartra vagy csak ruhat venni mentetek?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 02:30am
Quote (Vismajor @ 16 Jul 2014 10:29)
Onnan tovabb a tengerpartra vagy csak ruhat venni mentetek?


rabszolgapiac
Go Back To Magyar Topic List
Prev1328132823283328432855001Next
Closed New Topic New Poll