Quote (Saenchai @ 15 Jul 2014 18:56)
mennyire vagy beállva?
buszmegállóban valaki füvezett, de nem zavartatta magát, még én is beálltam tőle úgy beállt a tömegbe
Quote (TuskesVanek @ 15 Jul 2014 18:53)
egészségedre, én úgyis csak lottózni szoktam vele

ty ^^
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2014 18:58)
alakul a helyzet
pedig gecire dolgoznom kéne :DDDDD
tfw előbb végre kaptam munkát (mármint kódolás)
inb4 hétfôre kirugnak mert eddig csak marketingeltem magam