d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327932803281328232835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 15 2014 11:56am
Quote (jarabekg @ Jul 15 2014 07:54pm)
már csak a szél az én paripám, át ugratunk két füst karikán, fel feeeel az autók fölé, a házak tetejére :~)


mennyire vagy beállva?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 11:58am
Quote (Saenchai @ Jul 15 2014 06:56pm)
mennyire vagy beállva?


alakul a helyzet

pedig gecire dolgoznom kéne :DDDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 15 2014 12:00pm
Quote (Saenchai @ 15 Jul 2014 18:56)
mennyire vagy beállva?


buszmegállóban valaki füvezett, de nem zavartatta magát, még én is beálltam tőle úgy beállt a tömegbe

Quote (TuskesVanek @ 15 Jul 2014 18:53)
egészségedre, én úgyis csak lottózni szoktam vele :D


ty ^^

Quote (jarabekg @ 15 Jul 2014 18:58)
alakul a helyzet

pedig gecire dolgoznom kéne :DDDDD


tfw előbb végre kaptam munkát (mármint kódolás)
inb4 hétfôre kirugnak mert eddig csak marketingeltem magam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 12:17pm
Quote (Anarkin @ 15 Jul 2014 18:53)
valaki adhatna 4.95 fgt
nem kéregetés, csak unikornisok halnak meg minden órában amíg nem kerek az egyenlegem.. de ti tudjátok


miért nem kismacskák?

Quote (jarabekg @ 15 Jul 2014 19:18)
vagy donolj el 0,05-ot


most mond meg milyen zsidó ez az anarkin

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 12:22pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 12:18pm
Quote (Anarkin @ Jul 15 2014 07:00pm)
buszmegállóban valaki füvezett, de nem zavartatta magát, még én is beálltam tőle úgy beállt a tömegbe



ty ^^



tfw előbb végre kaptam munkát (mármint kódolás)
inb4 hétfôre kirugnak mert eddig csak marketingeltem magam


vagy donolj el 0,05-ot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 15 2014 12:26pm
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2014 19:18)
vagy donolj el 0,05-ot


10 perc alatt több arany tranzakcióm volt mint egész évben
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 12:28pm
Quote (Anarkin @ 15 Jul 2014 19:26)
10 perc alatt több arany tranzakcióm volt mint egész évben


te most komolyan ehhez a zsidóhoz kellett kerülnie a goldomnak?

most röhögök :D

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 12:30pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 15 2014 12:30pm
Quote (fahrii @ 15 Jul 2014 19:28)
te most komolyan ehhez a zsidóhoz kellett kerülnie a goldomnak?


jaranak donoltál, milyen érzés ?

halnak azok az unikornismacskák...
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 15 2014 12:33pm
Quote (Anarkin @ 15 Jul 2014 19:00)
buszmegállóban valaki füvezett, de nem zavartatta magát, még én is beálltam tőle úgy beállt a tömegbe



ty ^^



tfw előbb végre kaptam munkát (mármint kódolás)
inb4 hétfôre kirugnak mert eddig csak marketingeltem magam


vagy donolj el 1000fgt

This post was edited by GeneralTT on Jul 15 2014 12:33pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 01:47pm
Quote (sylke @ Jul 15 2014 06:13pm)
mivel az infoknak egyezniük kell a kártyán lévövel ezér eléggé valoszinü


Fogyatekossag
Vajon miert nincs ilyen opcio? Akar meg fizetosen is betehetnek.... van paypalom kuldj nekem penzt ja bocs nekem nincs..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327932803281328232835001Next
Closed New Topic New Poll