d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13273283293303314765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 15 2015 08:19pm
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 01:21am
Quote (beni @ Aug 11 2015 09:35am)
Nem vettem észre, hogy írtál.

Egyébként megnéztem az oldalt és nem találtam semmi infót arról, hogy kéne.

Egy másik oldalon viszont konkrétan rácáfolnak erre:

http://www.usatourist.com/english/traveltips/transportation/car-rental-tips.html


Hát pedig én ott olvastam , de amikor ide írok sosem rendes nettel vagyok és nem tudom csekkolni (mondjuk arra is emlékszem h kínai jogosítványt hiteles forditassal sem (?) Fogadnak el
A nemzetközi jogosítványt meg a campleaders nyomattal nagyon
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 16 2015 01:23am
Fizetési információ
Ár: 4 657,95 Ft
Rept. Illeték: 9 561,22 Ft
Szerviz költség: 0,00 Ft
Kedvezmény: -4 000,00 Ft
Összesen: 10 219,17 Ft

azaz a repulogeptarsasagnak 658 forintot fizetek ezert a jegyert, szemet zsidok
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 01:23am
Véletlen LAbe vettem repjegyet las vegas helyett
Vismajor/10
Funfact: Vettem buszjegyet vegasba csak 5 dollár és 5 óra ht, így nem kell 25 estére szállás plusz a repjegy is 55 dollár volt 99 helyett
Megtakritotam 40 dollárt
Kifizetődő retardaltnak lenni néha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2015 03:41am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 16 2015 03:42am
vilageletemben elöször mosok ruhat egyedül, meg 5 perc amire vege

halvany rozsaszin vajon összefogta a feheret? )))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2015 03:58am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Aug 2015 11:42)
vilageletemben elöször mosok ruhat egyedül, meg 5 perc amire vege

halvany rozsaszin vajon összefogta a feheret? )))


attol fugg milyen cucc, de nem feltetlen / ha ilyen vekony parnahuzat vagy alsonadrag vagy ilyesmi, akkor nem valoszinu
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 16 2015 04:00am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 16 2015 10:58am)
attol fugg milyen cucc, de nem feltetlen / ha ilyen vekony parnahuzat vagy alsonadrag vagy ilyesmi, akkor nem valoszinu


feher polok meg a p!nk nyari short

Gondoltam kiteregetek, ahogy vegeztem elkezdett csepereszni az esö, de mar csak azert sem szedek le semmit.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 16 2015 04:04am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Aug 2015 12:00)
feher polok meg a p!nk nyari short

Gondoltam kiteregetek, ahogy vegeztem elkezdett csepereszni az esö, de mar csak azert sem szedek le semmit.


Ettol fuggetlenul nem tanacso feheret a szinessel mosni. Mar csak azert sem, mert a feheret feherito mosoporral/kapszulaval/lofasszal erdemes mosni, hogy ne 'szurkuljon', a szineset, meg szines mosoporral

Minimum 3 packba mosok en is am.
Feher - Fekete - Szines, mindhez mas mososzer.

Feher meg feketenel szamit igazan.

Meg, hogy a vizhoket betartsd.

This post was edited by Baleee on Aug 16 2015 04:04am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2015 04:09am
én csak aszerint válogatom a mosást h 60° meg 40°
öblitö meg mososzerfolyadek mindkettönél ugyanaz

60° a fehérnemü (alsogatya, zokni.. de a feher törölközöket is ebbe rakom)
40° a szines (pólók, farmer, szines törölközö, rövidnadrág etc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13273283293303314765Next
Add Reply New Topic New Poll