Quote (jarabekg @ 30 Jan 2011 01:44)
én is "elkezdtem próbálgatni a szárnyaimat"
kérlek erre tényleg úgy tekintsetek mint életem leges legelső sigjére:
http://img201.imageshack.us/img201/9847/indieps.jpg
hmm szeretem az ilyen fekete-fehér de mégsem képeket
az két üccsi miért lett kiemelve?