d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1327328329330331440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2011 12:18pm
Quote (Fezmin @ Jan 26 2011 06:11pm)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


wáóóó:D
király lett.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 26 2011 12:37pm
Quote (Fezmin @ 26 Jan 2011 20:11)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


végre valami színes :thumbsup:

text lehetne kék/arany
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2011 02:25pm
Quote (Fezmin @ Jan 26 2011 06:11pm)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


kurvajó ^^
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 02:45pm
Na ugy látom akkor ez tényleg elég jól sikerült! ^_^ Akkor jó sokat kérek majd érte! :evil:

This post was edited by Fezmin on Jan 26 2011 02:56pm
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jan 26 2011 03:19pm
Quote (Fezmin @ Jan 26 2011 07:11pm)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


Nagyon állat, köszi szépen (: :hug:

Rate
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 27 2011 02:03am
Quote (Kenny10 @ 26 Jan 2011 22:19)
Nagyon állat, köszi szépen (: :hug:

Rate


profil pic 10/10
avatar nem tetszik, nem szeretem az ilyen nagyon mini avatárokat aminek aztán még árnyéka is van
sig meg szintén baromi jó csak nem az én műfajom ez az oldalról megtrancsírozott dolog :D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 28 2011 08:12am
Quote (Fezmin @ Jan 26 2011 06:11pm)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


a text nem tetszik, a szín is lehetne kék vagy arany.
de ettől függetlenül kurvajó ! :) ez tetszik tőled eddig a legjobban 9.5/10 a text miatt

This post was edited by AngryBug on Jan 28 2011 08:12am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 29 2011 05:44pm
én is "elkezdtem próbálgatni a szárnyaimat"
kérlek erre tényleg úgy tekintsetek mint életem leges legelső sigjére:
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 29 2011 06:07pm
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2011 01:44)
én is "elkezdtem próbálgatni a szárnyaimat"
kérlek erre tényleg úgy tekintsetek mint életem leges legelső sigjére:
http://img201.imageshack.us/img201/9847/indieps.jpg


hmm szeretem az ilyen fekete-fehér de mégsem képeket

az két üccsi miért lett kiemelve?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 29 2011 06:09pm
Quote (ReDEyeS @ Jan 30 2011 01:07am)
hmm szeretem az ilyen fekete-fehér de mégsem képeket

az két üccsi miért lett kiemelve?


hirtelen ötlettől vezérelve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327328329330331440Next
Closed New Topic New Poll