Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 12:47)
Ugrálnom kéne a seggemen, hogy kéz volt, és csaló uefa meg satöbbi? Egyébként jó lenne, ha csak csaló lenne, de csak simán ostoba.
nem kéne ugrálnod mert nem volt kéz és pont a Barcat tolták eddig is szoval semmi értelme nem lenne
Övrebö kapott már valami állást a Barcanal?