d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1327328329330331382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 20 2013 05:30pm
krva jó volt a barca blogtali, de ez a meccs mekkora egy szar volt, elnem tudom modnai
deleglaáb bevagoky baszva
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 20 2013 05:35pm
Quote (szabika @ Jan 31 2013 08:27am)
még jó hogy nyertek :)
2 millával lett gazdagabb instant
je confiture


ebből egyszer akkora bukó lesz...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 21 2013 12:52am
Quote (Vismajor @ 20 Feb 2013 23:30)
krva jó volt a barca blogtali, de ez a meccs mekkora egy szar volt, elnem tudom modnai
deleglaáb bevagoky baszva


2-0
HUEHUE

inb4 shitstorm mert kezezés volt az első gólnál
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 21 2013 03:06am
Quote (Smat @ 21 Feb 2013 07:52)
2-0
HUEHUE

inb4 shitstorm mert kezezés volt az első gólnál


nem volt kéz....

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k3wfgh7I4I
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 05:19am
Quote (Smat @ Feb 21 2013 07:52am)
2-0
HUEHUE

inb4 shitstorm mert kezezés volt az első gólnál


Leszarom, ha kéz volt ha nem, alapból azt is leszartam volna, hogy kikapunk 0-2re, de hogy egy ilyen fos, indiszponált játékkla, na za zavar
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 21 2013 05:44am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 11:19)
Leszarom, ha kéz volt ha nem, alapból azt is leszartam volna, hogy kikapunk 0-2re, de hogy egy ilyen fos, indiszponált játékkla, na za zavar


Said the Barcelona fan.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 05:47am
Quote (Smat @ Feb 21 2013 12:44pm)
Said the Barcelona fan.


Ugrálnom kéne a seggemen, hogy kéz volt, és csaló uefa meg satöbbi? Egyébként jó lenne, ha csak csaló lenne, de csak simán ostoba.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 21 2013 07:14am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 12:47)
Ugrálnom kéne a seggemen, hogy kéz volt, és csaló uefa meg satöbbi? Egyébként jó lenne, ha csak csaló lenne, de csak simán ostoba.


nem kéne ugrálnod mert nem volt kéz és pont a Barcat tolták eddig is szoval semmi értelme nem lenne

Övrebö kapott már valami állást a Barcanal?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 21 2013 07:22am
Quote (Inakwo @ Feb 21 2013 02:14pm)
nem kéne ugrálnod mert nem volt kéz és pont a Barcat tolták eddig is szoval semmi értelme nem lenne

Övrebö kapott már valami állást a Barcanal?


Nem volt kéz?
ok :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 21 2013 07:23am
Quote (Vismajor @ 21 Feb 2013 14:22)
Nem volt kéz?
ok :D


nézd meg azt a kibaszott videot

kb mindenhol elfogadták már hogy nem volt kéz

még a barca oldalakon is

ok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327328329330331382Next
Add Reply New Topic New Poll