d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1327328329330331353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 28 2009 03:39am
Quote (inURFace @ Fri, 28 Aug 2009, 11:39)
realm ? core?
eu nl en csináltam eddíg pár ls-t


Ja, azt kihagytam, eu nl.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 28 2009 03:40am
Quote (Winster @ Fri, Aug 28 2009, 09:39am)
Ja, azt kihagytam, eu nl.


1- ?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 28 2009 03:41am
Quote (inURFace @ Fri, 28 Aug 2009, 11:40)
1- ?


Én ehhez buta vagyok, mit jelent ez?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 28 2009 03:42am
Quote (Winster @ Fri, Aug 28 2009, 09:41am)
Én ehhez buta vagyok, mit jelent ez?


lvl 1 től meddíg kéne?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 28 2009 03:47am
Quote (inURFace @ Fri, 28 Aug 2009, 11:42)
lvl 1 től meddíg kéne?


90-92 minimum a többi fg függő.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 28 2009 03:50am
Quote (Winster @ Fri, Aug 28 2009, 09:47am)
90-92 minimum a többi fg függő.


megcsinálom de csak akkor ha nem sürgős mert a mai programom elég húzós szóval csak este tudnék foglalkozni vele
holnap meg szerintem egész délután de lehet egész nap nem leszek itthon :/
91-92 menne

pm ha érdekel
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 28 2009 06:58am
nekem meg classic rás kéne euscl-en.

/milyen karit csinálsz Dániel?
Member
Posts: 598
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.01
Aug 28 2009 06:59am
N Classic Softcore Ench Plz 15-25-ig

This post was edited by meshuggah on Aug 28 2009 07:01am
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Aug 29 2009 07:17am
Szamit a kari szintje, vagy a nehezsegi fokozat (norm, night, hell) ha runewordot rakok ki ?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 29 2009 07:18am
Quote (humanbeing @ Sat, 29 Aug 2009, 15:17)
Szamit a kari szintje, vagy a nehezsegi fokozat (norm, night, hell) ha runewordot rakok ki ?


Nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327328329330331353Next
Closed New Topic New Poll