Quote (RRC @ 15 Jul 2014 16:08)
és tényleg kevertem
la noire még kényelmesebb, full hátradölös, kontrolleres game
ja, azt is kitoltam
csak néha nem volt túl ésszerű a játék és felbaszott (maximalista vagyok, így minden rossz válasz után visszatöltöttem)
mondjuk a rengeteg dlc kicsit dühítő(visszatértem a sleeping dogsra) mert kb felér egy csalással
kapásból egy csomó képességpont, ruhát (nagy része használhatatlan idióta szar), járművet, pénzt ad
nem értem ennek mi értelme volt
This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 09:13am