d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327732783279328032815001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 08:22am
Quote (fahrii @ 15 Jul 2014 16:18)
Elkezdtem tolni a sleeping dogsot, eleg jo a game.


azt hittem fos lett, eléggé lehúzták

meddig jutottál benne?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 08:59am
Quote (RRC @ 15 Jul 2014 15:22)
azt hittem fos lett, eléggé lehúzták

meddig jutottál benne?


Szerintem a Watch Dogsal kevered ami valóban fos lett (legalábbis kurva unalmas). A sleeping dogs alapvetően jó kritikákat kapott.
A történet, illetve a harcrendszer engem teljesen megfogott. Ja és az is előny, hogy kontrollerel faszán játszható (direkt ilyen hátradőlős kényelmes gamet kerestem).

http://www.youtube.com/watch?v=iuYnp-oOsFc

ő az

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 09:01am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 09:08am
Quote (fahrii @ 15 Jul 2014 16:59)
Szerintem a Watch Dogsal kevered ami valóban fos lett (legalábbis kurva unalmas). A sleeping dogs alapvetően jó kritikákat kapott.
A történet, illetve a harcrendszer engem teljesen megfogott. Ja és az is előny, hogy kontrollerel faszán játszható (direkt ilyen hátradőlős kényelmes gamet kerestem).

http://www.youtube.com/watch?v=iuYnp-oOsFc

ő az


és tényleg kevertem

la noire még kényelmesebb, full hátradölös, kontrolleres game
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 09:09am
Quote (RRC @ 15 Jul 2014 16:08)
és tényleg kevertem

la noire még kényelmesebb, full hátradölös, kontrolleres game


ja, azt is kitoltam
csak néha nem volt túl ésszerű a játék és felbaszott (maximalista vagyok, így minden rossz válasz után visszatöltöttem)

mondjuk a rengeteg dlc kicsit dühítő(visszatértem a sleeping dogsra) mert kb felér egy csalással
kapásból egy csomó képességpont, ruhát (nagy része használhatatlan idióta szar), járművet, pénzt ad
nem értem ennek mi értelme volt

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 09:13am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2014 09:16am
Quote (fahrii @ Jul 15 2014 03:18pm)
Elkezdtem tolni a sleeping dogsot, eleg jo a game.


Tfw PS+
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 09:18am
http://hardverapro.hu/apro/hp_elitebook_8540w_mobile_workstation
még mindíg fájdítja a szivem amikor látom hp-n :(

Quote (szabika @ 15 Jul 2014 16:16)
Tfw PS+


tfw nincs ps3ad, de van rá PS+ miatt 100+ játékod

This post was edited by fahrii on Jul 15 2014 09:22am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 09:23am
tűz van a 3 metróban a nyugatinál gg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 09:26am
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 03:23pm)
tűz van a 3 metróban a nyugatinál gg


np majd ugyis vki elojcsa
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 09:31am
Quote (TuskesVanek @ 15 Jul 2014 17:23)
tűz van a 3 metróban a nyugatinál gg


mind a háromban?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 09:31am


This post was edited by Senee on Jul 15 2014 09:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327732783279328032815001Next
Closed New Topic New Poll