Quote (Karan2_Returned @ Sep 20 2018 08:50am)
Nyilvan a libikokazo faszok szintü hozzaszolasok eltünnek, de azert azzal remelem tisztaban vagy hogy az atlag ember az nem valami ertelmes. Emiatt a legfrissebb memek meg az igazi tartalom nelküli broscience postok kerülnek statisztikailag legfelülre, elasva a 200 iqs emberek erdekes velemenyet.
nem az a lenyeg, hanem hogy itt sc2rol/dotarol se nagyon lehet beszelgetni, mert sc2 topikba ott van egy cpt, dotatopikba meg meg egy cpt se, senki nem kommentel, nemtom melyik jobb

ezert kell dotaredditre jarni vlmire valo contentert