d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327632773278327932804765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 19 2018 03:09pm
ayy lmao

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2018 03:16pm
Quote (MarcusD @ Sep 19 2018 10:09pm)


>redditre jarni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 19 2018 03:26pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Sep 2018 21:16)
>redditre jarni


livestreamfailre meg dotára járok csak, néha poera is benézek de a sok faszság miatt gyorsan elkapcsolok általában

meg amúgy hova kéne járni fórumozni? jspre? top kek

This post was edited by MarcusD on Sep 19 2018 03:27pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 19 2018 10:42pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 19 2018 11:16pm)
>redditre jarni


reddit a legjobb hely a zinterneten, mar csak azert is, mert ott a foggyosokat downvoteoljak rogton altalaban, itt meg olvasni kell oket, ty dzsoi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2018 11:56pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 20 Sep 2018 06:42)
reddit a legjobb hely a zinterneten, mar csak azert is, mert ott a foggyosokat downvoteoljak rogton altalaban, itt meg olvasni kell oket, ty dzsoi


postblocker
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 20 2018 12:50am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 20 2018 05:42am)
reddit a legjobb hely a zinterneten, mar csak azert is, mert ott a foggyosokat downvoteoljak rogton altalaban, itt meg olvasni kell oket, ty dzsoi


Nyilvan a libikokazo faszok szintü hozzaszolasok eltünnek, de azert azzal remelem tisztaban vagy hogy az atlag ember az nem valami ertelmes. Emiatt a legfrissebb memek meg az igazi tartalom nelküli broscience postok kerülnek statisztikailag legfelülre, elasva a 200 iqs emberek erdekes velemenyet.
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Sep 20 2018 12:52am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 20 2018 08:50am)
Nyilvan a libikokazo faszok szintü hozzaszolasok eltünnek, de azert azzal remelem tisztaban vagy hogy az atlag ember az nem valami ertelmes. Emiatt a legfrissebb memek meg az igazi tartalom nelküli broscience postok kerülnek statisztikailag legfelülre, elasva a 200 iqs emberek erdekes velemenyet.


nem voltal meg a oldschool runescape redditen, ott van az egesz interneten igazi kontent
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 20 2018 02:36am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 20 2018 08:50am)
Nyilvan a libikokazo faszok szintü hozzaszolasok eltünnek, de azert azzal remelem tisztaban vagy hogy az atlag ember az nem valami ertelmes. Emiatt a legfrissebb memek meg az igazi tartalom nelküli broscience postok kerülnek statisztikailag legfelülre, elasva a 200 iqs emberek erdekes velemenyet.


nem az a lenyeg, hanem hogy itt sc2rol/dotarol se nagyon lehet beszelgetni, mert sc2 topikba ott van egy cpt, dotatopikba meg meg egy cpt se, senki nem kommentel, nemtom melyik jobb :wacko: ezert kell dotaredditre jarni vlmire valo contentert
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2018 03:08am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 20 Sep 2018 10:36)
nem az a lenyeg, hanem hogy itt sc2rol/dotarol se nagyon lehet beszelgetni, mert sc2 topikba ott van egy cpt, dotatopikba meg meg egy cpt se, senki nem kommentel, nemtom melyik jobb :wacko: ezert kell dotaredditre jarni vlmire valo contentert


Sc2-rol nyugodtan lehet beszelgetni, ha valaki nem olyan kibaszottul ostoba mint te
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 20 2018 03:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 20 2018 11:08am)
Sc2-rol nyugodtan lehet beszelgetni, ha valaki nem olyan kibaszottul ostoba mint te


szamtalanszor bizonyitottad mar h veled nemlehet
en meg nagyreszt amugyis csak coop mutationt jatszok mar, abban van kihivas)))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327632773278327932804765Next
Add Reply New Topic New Poll