d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327632773278327932805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 14 2014 11:13pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 21:39)
nem is érdekelt a dolog elég régóta, most is csak valami rpg akarot amivel el lehet lenni de lehet megunom 2 nap alatt


Summoner - grafika gyer de nekem a hangulata ettol fuggetlenul tetszett vegig.
Inkabb puzzle: Syberia 1-2, de annak is eleg n1. En most ezeket toltam ujra vegig.

Torchlight : 2-vel jatszottam csak, de rakas legit modding van hozza a steam workshopjaban. Eleg yosh.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 15 2014 12:16am
>wcn
>kőkemény szar
>oké megtudom csinálni
>nice and easy... nice and easy
>tfw hirtelen tüsszentek
>a seggem egy M203-as cső alá szerelhető gránátvető módjára lövi ki az excrementumot
>tfw


This post was edited by ElCapitano on Jul 15 2014 12:16am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 12:19am
Quote (ElCapitano @ Jul 15 2014 06:16am)
>wcn
>kőkemény szar
>oké megtudom csinálni
>nice and easy... nice and easy
>tfw hirtelen tüsszentek
>a seggem egy M203-as cső alá szerelhető gránátvető módjára lövi ki az excrementumot
>tfw
http://media2.giphy.com/media/ASMX4gR3xadpu/giphy.gif


én volt olyan h tüsszentettem egyet és befostam
még szerencse, hogy otthon voltam
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 12:40am
Quote (Senee @ Jul 15 2014 07:19am)
én volt olyan h tüsszentettem egyet és befostam
még szerencse, hogy otthon voltam


xD omg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 15 2014 06:10am
mi a jó isten ez a badooo
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 15 2014 06:13am
Quote (ElCapitano @ Jul 15 2014 07:16am)
>wcn
>kőkemény szar
>oké megtudom csinálni
>nice and easy... nice and easy
>tfw hirtelen tüsszentek
>a seggem egy M203-as cső alá szerelhető gránátvető módjára lövi ki az excrementumot
>tfw
http://media2.giphy.com/media/ASMX4gR3xadpu/giphy.gif


Koppant?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2014 06:24am
[QUOTE=Senee,Jul 15 2014 07:19am]én volt olyan h tüsszentettem egyet és befostam
még szerencse, hogy otthon voltam[/QUOTE

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 06:34am
Quote (szabika @ Jul 15 2014 01:24pm)

http://www.youtube.com/watch?v=hQRXdq9HzNA


10/10
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 08:18am
Elkezdtem tolni a sleeping dogsot, eleg jo a game.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2014 08:18am
Quote (fahrii @ 15 Jul 2014 16:18)
Elkezdtem tolni a sleeping dogsot, eleg jo a game.


én meg a dragon aget, mondjuk kb 2 órát játszottam vele eddig összesen de 80%-a azzal telt, hogy olvasgattam a codexet meg beszélgettem, pont ilyet akartam, eddig elég jó

This post was edited by Rawen on Jul 15 2014 08:19am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327632773278327932805001Next
Closed New Topic New Poll