Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 21:39)
nem is érdekelt a dolog elég régóta, most is csak valami rpg akarot amivel el lehet lenni de lehet megunom 2 nap alatt
Summoner - grafika gyer de nekem a hangulata ettol fuggetlenul tetszett vegig.
Inkabb puzzle: Syberia 1-2, de annak is eleg n1. En most ezeket toltam ujra vegig.
Torchlight : 2-vel jatszottam csak, de rakas legit modding van hozza a steam workshopjaban. Eleg yosh.