d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327532763277327832795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 14 2014 01:57pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 08:54pm)
nem néztem, igazából nem érdekelt aztán meg csak rosszat olvastam róla szóval utána még jobban nem érdekelt


Mondjuk ennek ellenere minden fonalban el lett spoilozva ezerszer hogy ki a gyilkos.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2014 02:02pm
Quote (Karan2_Returned @ 14 Jul 2014 20:54)
Nem hiszem hogy nezte, eleg fos volt.


En Elkezdtem, de ugyse bírtam h a játékért oda vagyok., 2. Részig jutottam. Sima rpgk közül engem a Mass effect tudott meg lekötni mostanaban.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 14 2014 02:02pm
szerintem a skyrim nagyon jó, én sokat játszottam vele, próbáljátok ki XD XD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 02:10pm
meg par game, de tobbseg biztos ismeri

half-life
halo
serious sam
d2 klonnak torchlight/titan quest
clive barkers undying (ha allergias vagy a regi grafikara, akkor ezt ne, de en szerettem. hangulatos)
clive barkers jericho
F.E.A.R.

This post was edited by Floodban on Jul 14 2014 02:11pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 02:11pm
> olyan játékokkal játszani amit az ember valójában élvez is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 02:24pm
Quote (Anarkin @ Jul 14 2014 10:11pm)
> olyan játékokkal játszani amit az ember valójában élvez is


Orosz hangon japan felirattal diavetitovel
Ha elvezed akkor kapcsold ki de kurvagyorsan
Harom kezzel verd a faszod h te milyen top tier patricius gamer vagy
Ty lestat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 04:51pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 14 2014 05:27pm
Quote (Vismajor @ Jul 14 2014 06:17pm)
En is tok jol lakok vele
Meg h egeszsegtelen...
Y a cujros udito meg a cujros zsonle y, de a tobbi teljesen oke
Ja meg a krunpli is egeszsegtelen



Es a kibaszott jaobe hogy bem tudok toeolni igy hibat javitabi xd beszarok f ma minden fos szar


ezen a poston röhögtem, felelevenítetted algo emlékeit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 07:43pm
a heinz kecsap tök jól néz ki abba az üvegjébe
sztem holnap hazafele veszek + kolát és csinálok sültkrumplit
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 14 2014 07:50pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 21:39)
nem is érdekelt a dolog elég régóta, most is csak valami rpg akarot amivel el lehet lenni de lehet megunom 2 nap alatt


nwn 2
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327532763277327832795001Next
Closed New Topic New Poll