Quote (Smat @ 18 Sep 2018 02:08)
Madkid badson.
90%-ban kinaiak csinaljak ezt, amugy meg ne sirj, rush hour van, akkor meg termeszetes hogy az emberek mennek mindenfele mint a birkak es nem csak az azsiaiak te rasszista gomboc.
ja csak ilyenkor a normális emberek figyelnek a körülöttük lévő emberekre, meg zebrán mennek át az utcán, etc.
elképzelem amikor egy ilyen kínai nagyvárosban megbotlasz a járdán és mindenki leszar és halálra taposnak, fasza lehet
amúgy nem vagyok rassiszista, alapvetően nincs semmi bajom az ázsiaiakkal, csak igazán megtanulhatnának közlekedeni a kibaszott járdán
This post was edited by MarcusD on Sep 18 2018 01:23am