d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327432753276327732784765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 17 2018 10:18am
Quote (MarcusD @ Sep 17 2018 05:12pm)
azért utálom őket mert képtelenek közlekedni. nem vagyok egy sietős ember, de reggel azért szoktam hogy beérjek az óráimra. ezek bazdmeg meg egyrészt kurva lassan mennek, másrészt kurvára leszarják hogy ki közlekedik velük egy járdán

ha egy járdán elfér négy ember egymás mellett, ezért minden normális ember úgy megy hogy 2 ember egy irányba, 2 ember másik irányba. nem ritkán van az hogy ázsiai lányok hárman/négyen egymás mellett mennek kurva lassan, ezért még meg se tudod előzni őket mert a szembejövő embereknek egyesével kell elmennie mellettük, ezért kb annyit tudsz csinálni hogy lemész az utcára a gecibe

ja meg ha valaki átvág az utcán reggel mindenféle lámpa/zebra nélkül és nyilván rádudálnak izomból, 90% hogy valami ferdeszemű lesz


indulj el reggel idoben
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 17 2018 10:32am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Sep 2018 16:18)
indulj el reggel idoben


nyilván nem őket fogom okolni ha elkések az órámról, de attól még nem utálom őket kevésbé
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 17 2018 10:38am
kosz trump
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 17 2018 08:08pm
Quote (MarcusD @ 17 Sep 2018 16:12)
azért utálom őket mert képtelenek közlekedni. nem vagyok egy sietős ember, de reggel azért szoktam hogy beérjek az óráimra. ezek bazdmeg meg egyrészt kurva lassan mennek, másrészt kurvára leszarják hogy ki közlekedik velük egy járdán

ha egy járdán elfér négy ember egymás mellett, ezért minden normális ember úgy megy hogy 2 ember egy irányba, 2 ember másik irányba. nem ritkán van az hogy ázsiai lányok hárman/négyen egymás mellett mennek kurva lassan, ezért még meg se tudod előzni őket mert a szembejövő embereknek egyesével kell elmennie mellettük, ezért kb annyit tudsz csinálni hogy lemész az utcára a gecibe

ja meg ha valaki átvág az utcán reggel mindenféle lámpa/zebra nélkül és nyilván rádudálnak izomból, 90% hogy valami ferdeszemű lesz


Madkid badson.
90%-ban kinaiak csinaljak ezt, amugy meg ne sirj, rush hour van, akkor meg termeszetes hogy az emberek mennek mindenfele mint a birkak es nem csak az azsiaiak te rasszista gomboc.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 18 2018 01:20am
Quote (Smat @ 18 Sep 2018 02:08)
Madkid badson.
90%-ban kinaiak csinaljak ezt, amugy meg ne sirj, rush hour van, akkor meg termeszetes hogy az emberek mennek mindenfele mint a birkak es nem csak az azsiaiak te rasszista gomboc.


ja csak ilyenkor a normális emberek figyelnek a körülöttük lévő emberekre, meg zebrán mennek át az utcán, etc.

elképzelem amikor egy ilyen kínai nagyvárosban megbotlasz a járdán és mindenki leszar és halálra taposnak, fasza lehet

amúgy nem vagyok rassiszista, alapvetően nincs semmi bajom az ázsiaiakkal, csak igazán megtanulhatnának közlekedeni a kibaszott járdán

This post was edited by MarcusD on Sep 18 2018 01:23am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 18 2018 01:22am
Quote (MarcusD @ 18 Sep 2018 09:20)
ja csak ilyenkor a normális emberek figyelnek a körülöttük lévő emberekre, meg zebrán mennek át az utcán, etc.

elképzelem amikor egy ilyen kínai nagyvárosban megbotlasz a járdán és mindenki leszar és halálra taposnak, fasza lehet


nembaj, legalabb fogynak 1 kicsit, mar igyis 50 milliardan vannak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 18 2018 01:24am
Quote (MarcusD @ 18 Sep 2018 09:20)
ja csak ilyenkor a normális emberek figyelnek a körülöttük lévő emberekre, meg zebrán mennek át az utcán, etc.

elképzelem amikor egy ilyen kínai nagyvárosban megbotlasz a járdán és mindenki leszar és halálra taposnak, fasza lehet

amúgy nem vagyok rassiszista, alapvetően nincs semmi bajom az ázsiaiakkal, csak igazán megtanulhatnának közlekedeni a kibaszott járdán


rassziszista
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 18 2018 01:28am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Sep 2018 07:24)
rassziszista


most már nem editelem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 18 2018 04:07am
Quote (MarcusD @ 17 Sep 2018 18:01)
1 napja se kezdődött el a suli de már utálom az ázsiaiakat, ty


szokj hozzá, suliidőben fél órával hamarabb indulok el dolgozni, mint nyáron a forgalom miatt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2018 04:10am
Quote (RRC @ Sep 18 2018 11:07am)
szokj hozzá, suliidőben fél órával hamarabb indulok el dolgozni, mint nyáron a forgalom miatt


Nice nyomor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327432753276327732784765Next
Add Reply New Topic New Poll