Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 21:52)
ezeket ajanlom singleplayerbol (nem mindegyik rpg, de immersive as fuck)
baldurs gate
icewind dale
amnesia
penumbra
stalker
baldurs gate meg icewind dale megvolt ofc
amnesia annyira nem vonz
penumbra nem tudom mi majd ránézek
stalkert meg ki akartam játszani amikor kijött de valahogy elmaradt és azóta teljesen elfelejtettem, lehet leszedem
thx
Quote (fahrii @ 14 Jul 2014 21:53)
Sajnos egy cipőben járunk. Engem sok eve nem köt le semmi, erre jon a persona 4 es nonstop ezzel játszanék, meg a budira is magammal viszem. Ajanlom, ps2 emuval megy pcn.
Mondjuk az gond ha láttad azt a fos animejet.
nem néztem, igazából nem érdekelt aztán meg csak rosszat olvastam róla szóval utána még jobban nem érdekelt
This post was edited by Rawen on Jul 14 2014 01:55pm