d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327432753276327732785001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 14 2014 01:33pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 08:31pm)
dragon age mennyire lyósh
nem nagyon köt le semmilyen single player game egy ideje de erre lehet ránéznék


Pedig van par jo jatek.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 01:39pm
Quote (Karan2_Returned @ 14 Jul 2014 21:33)
Pedig van par jo jatek.

http://2.ii.gl/uwCv0Hk.png


nem is érdekelt a dolog elég régóta, most is csak valami rpg akarot amivel el lehet lenni de lehet megunom 2 nap alatt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 14 2014 01:40pm
Quote (MarcusD @ Jul 14 2014 04:55pm)
jó hát a mekdonálcos kaja kb. annyira tápláló mint egy csomag papír
akármennyit meg tudsz belőle enni elegendő innivaló mellett


csak azért írod ezt, mert dagadt vagy
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 14 2014 01:48pm
Quote (Saenchai @ 14 Jul 2014 21:40)
csak azért írod ezt, mert dagadt vagy


oké
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 01:51pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 09:31pm)
dragon age mennyire lyósh
nem nagyon köt le semmilyen single player game egy ideje de erre lehet ránéznék


Engem skyrimen kivul az egyetlen singe player ami ugy rendesen le tudott kotni az utobbi nemtomhany evben, de mar eleg regi game az is
Most jon a harom osszel))) alig varom
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 01:52pm
ezeket ajanlom singleplayerbol (nem mindegyik rpg, de immersive as fuck)

baldurs gate
icewind dale
amnesia
penumbra
stalker
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2014 01:53pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 20:39)
nem is érdekelt a dolog elég régóta, most is csak valami rpg akarot amivel el lehet lenni de lehet megunom 2 nap alatt


Sajnos egy cipőben járunk. Engem sok eve nem köt le semmi, erre jon a persona 4 es nonstop ezzel játszanék, meg a budira is magammal viszem. Ajanlom, ps2 emuval megy pcn.
Mondjuk az gond ha láttad azt a fos animejet.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 14 2014 01:54pm
Quote (fahrii @ Jul 14 2014 08:53pm)
Sajnos egy cipőben járunk. Engem sok eve nem köt le semmi, erre jon a persona 4 es nonstop ezzel játszanék, meg a budira is magammal viszem. Ajanlom, ps2 emuval megy pcn.
Mondjuk az gond ha láttad azt a fos animejet.


Nem hiszem hogy nezte, eleg fos volt.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 01:54pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 21:52)
ezeket ajanlom singleplayerbol (nem mindegyik rpg, de immersive as fuck)

baldurs gate
icewind dale
amnesia
penumbra
stalker


baldurs gate meg icewind dale megvolt ofc
amnesia annyira nem vonz
penumbra nem tudom mi majd ránézek
stalkert meg ki akartam játszani amikor kijött de valahogy elmaradt és azóta teljesen elfelejtettem, lehet leszedem

thx

Quote (fahrii @ 14 Jul 2014 21:53)
Sajnos egy cipőben járunk. Engem sok eve nem köt le semmi, erre jon a persona 4 es nonstop ezzel játszanék, meg a budira is magammal viszem. Ajanlom, ps2 emuval megy pcn.
Mondjuk az gond ha láttad azt a fos animejet.


nem néztem, igazából nem érdekelt aztán meg csak rosszat olvastam róla szóval utána még jobban nem érdekelt

This post was edited by Rawen on Jul 14 2014 01:55pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 01:56pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 21:54)
baldurs gate meg icewind dale megvolt ofc
amnesia annyira nem vonz
penumbra nem tudom mi majd ránézek
stalkert meg ki akartam játszani amikor kijött de valahogy elmaradt és azóta teljesen elfelejtettem, lehet leszedem

thx


penumbra olyasmi mint amnesia, kicsit tobb a fejtoro abban asszem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327432753276327732785001Next
Closed New Topic New Poll