Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Sep 2018 16:03)
es ez miert sulifuggo? amugy nem utalod oket?
azért utálom őket mert képtelenek közlekedni. nem vagyok egy sietős ember, de reggel azért szoktam hogy beérjek az óráimra. ezek bazdmeg meg egyrészt kurva lassan mennek, másrészt kurvára leszarják hogy ki közlekedik velük egy járdán
ha egy járdán elfér négy ember egymás mellett, ezért minden normális ember úgy megy hogy 2 ember egy irányba, 2 ember másik irányba. nem ritkán van az hogy ázsiai lányok hárman/négyen egymás mellett mennek kurva lassan, ezért még meg se tudod előzni őket mert a szembejövő embereknek egyesével kell elmennie mellettük, ezért kb annyit tudsz csinálni hogy lemész az utcára a gecibe
ja meg ha valaki átvág az utcán reggel mindenféle lámpa/zebra nélkül és nyilván rádudálnak izomból, 90% hogy valami ferdeszemű lesz