d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327332743275327632774765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 13 2018 11:56am
Quote (Vismajor @ 12 Sep 2018 10:27)
Én múltkor thai étteremben kértem jeges teát a leves mellé, de amikor mentem fizetni akkor csak a pho levest mondtam be
Már a motoron ültem mikor eszembe jutott, visszamentem de csak röhögött a csávó és mondta h hagyjam, egészségemre
full of win


a pho az vietnami kaja, semmi koze a thai konyhahoz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 13 2018 12:04pm
Quote (fleSs @ 13 Sep 2018 19:56)
a pho az vietnami kaja, semmi koze a thai konyhahoz


sarga , sarga, egyre megy
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 13 2018 12:08pm
Quote (cowding @ Sep 4 2018 03:43pm)


Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 13 2018 03:51pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Sep 2018 01:23)
én



szerződésben benne van általában hogy előre egyeztetett időpontban mehet megnézni, de amúgy semennyire se szabad neki (hacsak ez nincs a szerződésben amit aláírtál)


És milyen a zuhanás? Vagy hosszútávon tolod és majd úgyis vissza megy?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 13 2018 04:09pm
Quote (HunIndex @ Sep 13 2018 10:51pm)
És milyen a zuhanás? Vagy hosszútávon tolod és majd úgyis vissza megy?


2.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 14 2018 10:45am
Quote (fleSs @ Sep 13 2018 06:56pm)
a pho az vietnami kaja, semmi koze a thai konyhahoz


So true
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 17 2018 10:01am
1 napja se kezdődött el a suli de már utálom az ázsiaiakat, ty
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 17 2018 10:03am
Quote (MarcusD @ 17 Sep 2018 18:01)
1 napja se kezdődött el a suli de már utálom az ázsiaiakat, ty


es ez miert sulifuggo? amugy nem utalod oket?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 17 2018 10:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Sep 2018 16:03)
es ez miert sulifuggo? amugy nem utalod oket?


azért utálom őket mert képtelenek közlekedni. nem vagyok egy sietős ember, de reggel azért szoktam hogy beérjek az óráimra. ezek bazdmeg meg egyrészt kurva lassan mennek, másrészt kurvára leszarják hogy ki közlekedik velük egy járdán

ha egy járdán elfér négy ember egymás mellett, ezért minden normális ember úgy megy hogy 2 ember egy irányba, 2 ember másik irányba. nem ritkán van az hogy ázsiai lányok hárman/négyen egymás mellett mennek kurva lassan, ezért még meg se tudod előzni őket mert a szembejövő embereknek egyesével kell elmennie mellettük, ezért kb annyit tudsz csinálni hogy lemész az utcára a gecibe

ja meg ha valaki átvág az utcán reggel mindenféle lámpa/zebra nélkül és nyilván rádudálnak izomból, 90% hogy valami ferdeszemű lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327332743275327632774765Next
Add Reply New Topic New Poll