Quote (CyberPunk666 @ 14 Jul 2014 19:06)
Én nem lakom jól vele. Amikor megeszem eltelít és el lehet jutni oda, hogy nem tudok többet enni, mert tele vagyok.
A gond az, hogy ha hasfájásig zabálom is magamat vele, akkor is éhes vagyok fél óra múlva.
Míg eszem egy hasonló adag rendes kaját, és pár óráig nem leszek éhes.
dno előző helyemen minden nap vagy török-, kínai helyen kajáltam, vagy miután előálltak ezzel a napi menüvel, azt a burger kingben egy ezresé'
mindegyik kb egyforma időre elég nekem, pedig mindent felzabálok amit meglátok és mozdítható
This post was edited by Anarkin on Jul 14 2014 12:25pm