d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327332743275327632775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2014 12:15pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 20:08)
múltkor ettem 2 big macet, 2 sajtburget meg egy közepes krumplit, elég jól elvoltam vele pár óráig


lol, ez mennyibe kerül most a mcdonaldsban?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 14 2014 12:16pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 07:08pm)
múltkor ettem 2 big macet, 2 sajtburget meg egy közepes krumplit, elég jól elvoltam vele pár óráig


Multkor ettem egy big macet, es alig birtam megenni mert olyan nagy.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 12:17pm
Quote (Floodban @ Jul 14 2014 07:02pm)
mindig ezt hallom hogy mekis kaja igy meg ugy nem telit meg, hiaba eszel 80 sajtburgert, hat en ugyanugy jol lakok tole mint barmi mastol, de biztos valami alien vagyok


En is tok jol lakok vele
Meg h egeszsegtelen...
Y a cujros udito meg a cujros zsonle y, de a tobbi teljesen oke
Ja meg a krunpli is egeszsegtelen



Es a kibaszott jaobe hogy bem tudok toeolni igy hibat javitabi xd beszarok f ma minden fos szar
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 12:18pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Jul 2014 20:15)
lol, ez mennyibe kerül most a mcdonaldsban?


szerintem 3k körül volt de már nem tudom
eléggé leszartam, szép kártyát pizza rendelésre meg mekire használom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 12:19pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 07:18pm)
szerintem 3k körül volt de már nem tudom
eléggé leszartam, szép kártyát pizza rendelésre meg mekire használom


Mint a magyarsag 90%a sztem
Mikor egy ideig nem tudtuk elfogadni a szepkartyat majdnem felgyujtottak parszor az ettermet


Fuckyeah megint tudok torolni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 12:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Jul 2014 19:06)
Én nem lakom jól vele. Amikor megeszem eltelít és el lehet jutni oda, hogy nem tudok többet enni, mert tele vagyok.
A gond az, hogy ha hasfájásig zabálom is magamat vele, akkor is éhes vagyok fél óra múlva.

Míg eszem egy hasonló adag rendes kaját, és pár óráig nem leszek éhes.


dno előző helyemen minden nap vagy török-, kínai helyen kajáltam, vagy miután előálltak ezzel a napi menüvel, azt a burger kingben egy ezresé'
mindegyik kb egyforma időre elég nekem, pedig mindent felzabálok amit meglátok és mozdítható

This post was edited by Anarkin on Jul 14 2014 12:25pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2014 12:27pm
Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 20:25)
dno előző helyemen minden nap vagy török-, kínai helyen kajáltam, vagy miután előálltak ezzel a napi menüvel, azt a burger kingben egy ezresé'
mindegyik kb egyforma időre elég nekem, pedig mindent felzabálok amit meglátok és mozdítható


Én inkább ilyen gyros tál rizzsel, vagy hasonló kaliberű kaját eszem, sokkal jobban lakom vele.

De amúgy a tésztákkal is így vagyok, hogy eszem egy kurvanagy adagot és fél-egy óra múlva éhes vagyok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 14 2014 12:30pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 14 2014 01:03pm
Quote (Genthor @ Jul 14 2014 07:30pm)


5 napja diétázok, ezeket is bezabálnám
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 01:31pm
dragon age mennyire lyósh
nem nagyon köt le semmilyen single player game egy ideje de erre lehet ránéznék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327332743275327632775001Next
Closed New Topic New Poll