d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327232733274327532765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 14 2014 11:20am
egyszer megettem 12 sajtburgert

meg egyszer megettem a burgerkinges kuponrol a 2 fos cuccot: ket kola, 2 krumpli 2 whopper 2 duplasajtburger, es baszattam ra egy kis fagyit

kibaszott drokok man, józanon hozzá sem nyúlnék. A mekit tutira beszívott emberek tartják el
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 14 2014 11:33am
2 dupla mcroyal, 2 sajtburger, nagy krumpli, nagy üdítő ez ment le egyszer, de rohadtul megülte a gyomromat

nem is nagyon eszek ilyet azóta, mekiben csak a reggelit szeretem, de azt nagyon :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 11:43am
Quote (TuskesVanek @ 14 Jul 2014 18:33)
2 dupla mcroyal, 2 sajtburger, nagy krumpli, nagy üdítő ez ment le egyszer, de rohadtul megülte a gyomromat

nem is nagyon eszek ilyet azóta, mekiben csak a reggelit szeretem, de azt nagyon :D


végre valaki felvállalja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 14 2014 11:46am
Quote (Anarkin @ Jul 14 2014 06:43pm)
végre valaki felvállalja


szerintem az meg undibb mint a standard cucc
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 11:55am
Aki szereti mekiben a reggelit azzal valami nagyon durvan felre siklott kiskoraban
En volt h 2 orat Vartam h fel 1p 0 legyen
Boxs de valamikor bebuggol a jsp es ben tudok torolni japn lol JSPN
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 14 2014 11:55am
Quote (jarabekg @ Jul 14 2014 06:46pm)
szerintem az meg undibb mint a standard cucc


imo az a toast zsömle sokkal finomabb és nem is telít úgy el mint a sima, a sertéshús is ízletesebb (bár gondolom ugyanolyan műanyag) a tojást meg minden formában imádom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 11:58am
Quote (Anarkin @ 14 Jul 2014 19:43)
végre valaki felvállalja


én szeretem a mekis kajákat, lehet rám jönni, mondjuk egyébként is kb amennyire lehetséges annyira egészségtelenül meg összevissza kajálok
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 12:02pm
mindig ezt hallom hogy mekis kaja igy meg ugy nem telit meg, hiaba eszel 80 sajtburgert, hat en ugyanugy jol lakok tole mint barmi mastol, de biztos valami alien vagyok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2014 12:06pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 20:02)
mindig ezt hallom hogy mekis kaja igy meg ugy nem telit meg, hiaba eszel 80 sajtburgert, hat en ugyanugy jol lakok tole mint barmi mastol, de biztos valami alien vagyok


Én nem lakom jól vele. Amikor megeszem eltelít és el lehet jutni oda, hogy nem tudok többet enni, mert tele vagyok.
A gond az, hogy ha hasfájásig zabálom is magamat vele, akkor is éhes vagyok fél óra múlva.

Míg eszem egy hasonló adag rendes kaját, és pár óráig nem leszek éhes.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 12:08pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 20:02)
mindig ezt hallom hogy mekis kaja igy meg ugy nem telit meg, hiaba eszel 80 sajtburgert, hat en ugyanugy jol lakok tole mint barmi mastol, de biztos valami alien vagyok


múltkor ettem 2 big macet, 2 sajtburget meg egy közepes krumplit, elég jól elvoltam vele pár óráig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327232733274327532765001Next
Closed New Topic New Poll