Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 20:02)
mindig ezt hallom hogy mekis kaja igy meg ugy nem telit meg, hiaba eszel 80 sajtburgert, hat en ugyanugy jol lakok tole mint barmi mastol, de biztos valami alien vagyok
Én nem lakom jól vele. Amikor megeszem eltelít és el lehet jutni oda, hogy nem tudok többet enni, mert tele vagyok.
A gond az, hogy ha hasfájásig zabálom is magamat vele, akkor is éhes vagyok fél óra múlva.
Míg eszem egy hasonló adag rendes kaját, és pár óráig nem leszek éhes.