Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Sep 13 2018 07:41am)
hát, mostmár geciszar a viszonyunk amúgy, és közel biztos vagyok benne, hogy ma is be fog menni
Szerintem költözz el onnan.
Vannak ilyen idióta faszkalap tulajok, akiknek jobban megéri párhavonta új albérlővel szarakodni, mint hosszútávon együttműködni valakivel. Sosem fogom megérteni az ilyen embereket.
Azért fizetsz neki, hogy ott lakjál. És amíg ott laksz, addig neki az égvilágon semmi joga nincs az engedélyed nélkül bemászkálni a lakásba. Ez gyakorlatilag betörés. Ha jól tudom, még pótkulcsot sem tarthat magánál, csak ha megállapodtok, hogy a biztonság kedvéért legyen nála.
Egyik ismerősöm mostanában költözik ki egy Haller utcai panellakásból, így felszabadul egy szoba. Illetve, ha a másik bérlő is elmegy, akkor az egész lakás felszabadul. Ha esetleg érdekel, akkor rákérdezhetek, hogy mi a szitu.
This post was edited by -joey- on Sep 13 2018 02:10am