Quote (Senee @ 14 Jul 2014 16:44)
megbírnád enni együltő helyedben?!
http://3.ii.gl/OQlrk2q_.png
én igen
Quote (cowding @ 14 Jul 2014 16:50)
legtöbb amit egyszerre megettem az:
1 bigmac
1 duplasajtos mcroyal
2 sajtburger
nagypia + nagykrumpli
1 fagyi
vagy:
duplawhooper sajtal baconnel nagymenüben + nagy hagymakarika, nagy valami sajtnugatts vagy mi a fasz + csirke(szárny láb dno, rég volt) + fagyi
jó hát a mekdonálcos kaja kb. annyira tápláló mint egy csomag papír
akármennyit meg tudsz belőle enni elegendő innivaló mellett