d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327132723273327432755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 14 2014 08:28am
Quote (AngryBug @ 14 Jul 2014 15:25)
ha csak az asztma volt a panasz, akkor valszeg jah


panasz nem volt tobb, mint eddig, csak kellett egy papir diakmelo miatt. Aztán most holnap mehetek be....
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 08:36am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 14 2014 03:28pm)
panasz nem volt tobb, mint eddig, csak kellett egy papir diakmelo miatt. Aztán most holnap mehetek be....


Tuti rak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 08:44am
megbírnád enni együltő helyedben?!




én igen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 14 2014 08:50am
Quote (Senee @ Jul 14 2014 04:44pm)
megbírnád enni együltő helyedben?!

http://3.ii.gl/OQlrk2q_.png


én igen


legtöbb amit egyszerre megettem az:

1 bigmac
1 duplasajtos mcroyal
2 sajtburger
nagypia + nagykrumpli
1 fagyi

vagy:
duplawhooper sajtal baconnel nagymenüben + nagy hagymakarika, nagy valami sajtnugatts vagy mi a fasz + csirke(szárny láb dno, rég volt) + fagyi
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2014 08:55am
Quote (cowding @ 14 Jul 2014 15:50)
legtöbb amit egyszerre megettem az:

1 bigmac
1 duplasajtos mcroyal
2 sajtburger
nagypia + nagykrumpli
1 fagyi

vagy:
duplawhooper sajtal baconnel nagymenüben + nagy hagymakarika, nagy valami sajtnugatts vagy mi a fasz + csirke(szárny láb dno, rég volt) + fagyi


oh my fuck god, instant cukorbetegség + szívroham
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 14 2014 08:55am
Quote (Senee @ 14 Jul 2014 16:44)
megbírnád enni együltő helyedben?!

http://3.ii.gl/OQlrk2q_.png


én igen


Quote (cowding @ 14 Jul 2014 16:50)
legtöbb amit egyszerre megettem az:

1 bigmac
1 duplasajtos mcroyal
2 sajtburger
nagypia + nagykrumpli
1 fagyi

vagy:
duplawhooper sajtal baconnel nagymenüben + nagy hagymakarika, nagy valami sajtnugatts vagy mi a fasz + csirke(szárny láb dno, rég volt) + fagyi


jó hát a mekdonálcos kaja kb. annyira tápláló mint egy csomag papír
akármennyit meg tudsz belőle enni elegendő innivaló mellett
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 14 2014 09:02am
Quote (Senee @ 14 Jul 2014 16:44)
megbírnád enni együltő helyedben?!

http://3.ii.gl/OQlrk2q_.png


én igen


Siman. Gimiben, amikor meg eljartunk random pentek este inni, akkor bevagtunk ilyan 8 sajtburgert fejenkent 1 nagykrumplival, aztan szartse ert kb, meg alkoholt is alig szivta fel lel. Amugy kb 3 eve nem ettem ilyen mcdonaldses kajat. Nem is hianyzik.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 14 2014 09:09am
Quote (Senee @ 14 Jul 2014 15:44)
megbírnád enni együltő helyedben?!

http://3.ii.gl/OQlrk2q_.png


én igen


nem nagyon csipázom a mekis kaját, szóval nem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 14 2014 11:14am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327132723273327432755001Next
Closed New Topic New Poll