d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1327032713272327332745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 14 2014 01:36am
egyik cikk: megállt a pc piac zuhanása végre, stagnált (0.1%-al nőtt)

másik cikk: phabletek megölik a tablet eladásokat, shipments fell (mostanra 5 billió százalékos növekedést vártak)

everything goes as expected

Quote (Baleee @ 13 Jul 2014 15:40)
Hat ez eleg low felhozatal. =(

röhögök, lapozgatom a képeket; teljes figyelmemet élvezik természetesen

> megjelennek mögöttem

"mondanám hogy ez nem az aminek látszik.. de mégis az"
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 02:08am
Quote (szabika @ Jul 13 2014 11:06pm)
Pedig ez a 12es emáncsöcs


Mucsocs/10
Akkor mar a 9es
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2014 02:28am
Quote (Anarkin @ Jul 14 2014 09:22am)


De ha mar enekeltetik a gyereket vinnek valami bornalis akusztikaju terembe keci nem ilyen doboz szarba
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 14 2014 02:47am
meg tudnám pofozni azokat a fogyatékosokat, akik nem bírják használni a kibebaszott indexet a kocsiban
5-ből 3 embernek tök felesleges, aztán találjam ki, hogy most ő le fog kanyarodni/sávot akar váltani, azt kibassza elém a kocsiját, stb.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 14 2014 02:50am
Quote (Saenchai @ 14 Jul 2014 10:47)
meg tudnám pofozni azokat a fogyatékosokat, akik nem bírják használni a kibebaszott indexet a kocsiban
5-ből 3 embernek tök felesleges, aztán találjam ki, hogy most ő le fog kanyarodni/sávot akar váltani, azt kibassza elém a kocsiját, stb.


This, multkor mennek le egy parkoloba, mar jo elore latom, hogy oda fogok menni, meg ido elott is kiraktam, hogy lemegyek. Jon mogottem egy full sotetitett (megtomve tetves ciganyokkal), baszomnagy auto, lassitok, mert szembol is jott, pont de kozel volt, eleg volt lassitani, fordulok be, az meg fekezve dudalva all le mogottem, meg kerul ki + ordibal/anyazik.

Faszert nem lehet szabadon legyilkolaszni az ilyeneket. :<
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 14 2014 07:25am
mint kiderült azért nem vehettem át a tüdőszűrős papíromat Debrecenben, mert nem lett negatív
remek, reméljük csak az asztma.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 14 2014 08:02am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 14 2014 03:25pm)
mint kiderült azért nem vehettem át a tüdőszűrős papíromat Debrecenben, mert nem lett negatív
remek, reméljük csak az asztma.


ez bizony éc lesz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 14 2014 08:11am
Quote (Saenchai @ 14 Jul 2014 15:02)
ez bizony éc lesz


megakankó inkább
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 14 2014 08:25am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 14 2014 01:25pm)
mint kiderült azért nem vehettem át a tüdőszűrős papíromat Debrecenben, mert nem lett negatív
remek, reméljük csak az asztma.


ha csak az asztma volt a panasz, akkor valszeg jah
Go Back To Magyar Topic List
Prev1327032713272327332745001Next
Closed New Topic New Poll