Quote (Saenchai @ 14 Jul 2014 10:47)
meg tudnám pofozni azokat a fogyatékosokat, akik nem bírják használni a kibebaszott indexet a kocsiban
5-ből 3 embernek tök felesleges, aztán találjam ki, hogy most ő le fog kanyarodni/sávot akar váltani, azt kibassza elém a kocsiját, stb.
This, multkor mennek le egy parkoloba, mar jo elore latom, hogy oda fogok menni, meg ido elott is kiraktam, hogy lemegyek. Jon mogottem egy full sotetitett (megtomve tetves ciganyokkal), baszomnagy auto, lassitok, mert szembol is jott, pont de kozel volt, eleg volt lassitani, fordulok be, az meg fekezve dudalva all le mogottem, meg kerul ki + ordibal/anyazik.
Faszert nem lehet szabadon legyilkolaszni az ilyeneket. :<