Quote (Karan2_Returned @ Sep 12 2018 07:50am)
Reggelig ittam utana elmentem reggelizni, es ugy remlik hogy nem fizettem ki a szamlat.
Arra gondoltam visszamegyek es megkerdezem szemelyesen, de ez egy gyorsetteremlanc ugyhogy valoszinüleg nem is emlekeznek ram, wat to do.
Én múltkor thai étteremben kértem jeges teát a leves mellé, de amikor mentem fizetni akkor csak a pho levest mondtam be
Már a motoron ültem mikor eszembe jutott, visszamentem de csak röhögött a csávó és mondta h hagyjam, egészségemre
full of win