d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13263273283293304765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 15 2015 04:34am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 15 Aug 2015 11:55)


oh boy oh boy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2015 04:41am
http://indavideo.hu/video/Jabhat_al_Nusra_2015

minek kell ez miért nem lehet mindenkinek elülni a piscáján azt playstationözni vagy twitchet nézni
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 15 2015 08:11am
Locyt hol lehet utolérni? esetleg új face van? mert tavaly nyár óta nem válaszol és most szükségem lenne rá. :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 15 2015 08:14am
Szerintem palvin Barbi kurvacuki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2015 08:15am
Quote (anyd @ Aug 15 2015 02:14pm)
Szerintem palvin Barbi kurvacuki


Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2015 11:21am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 15 2015 03:21pm
Melyik a legjobb töltöttségjelző ami 8.1-en is működik?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 15 2015 03:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 15 2015 10:21pm)
Melyik a legjobb töltöttségjelző ami 8.1-en is működik?


egy akarmilyen multimeter, DCVn, a telep kapacitasanak legalabb haromszorosara allitva
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 15 2015 03:37pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 Aug 2015 23:30)
egy akarmilyen multimeter, DCVn, a telep kapacitasanak legalabb haromszorosara allitva


Kicsit nehéz rácsatlakozni a nem kivehető aksira a multiméteremmel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13263273283293304765Next
Add Reply New Topic New Poll