d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1326327328329330440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2011 06:14am
Quote (Smat @ Jan 26 2011 11:51am)
Elsőt megvenném ha már 40%-on leszek. :)


elkelt bocsi:D
de csinálok neked majd ha adsz stockot.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Jan 26 2011 09:43am
van avam
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2011 09:45am
Quote (vtibor @ Jan 26 2011 03:43pm)
van avam


10/10 :D
nekem tetszik:D

v1



v2



This post was edited by harcikacsa17 on Jan 26 2011 09:55am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2011 10:05am
Quote (Ad4mz @ 26 Jan 2011 12:03)
mentsd el pngben


:D Na ez az amit nem tudtam, azt hittem, hogy átlátszó háttérhez gif kell.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 26 2011 10:14am
Quote (harcikacsa17 @ 26 Jan 2011 17:45)
10/10 :D
nekem tetszik:D

v1
http://img137.imageshack.us/img137/1392/27443175.jpg


v2
http://img225.imageshack.us/img225/9890/26298903.jpg


te nem fejlődsz sehova :\
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 26 2011 10:15am
Quote (harcikacsa17 @ 26 Jan 2011 16:45)
10/10 :D
nekem tetszik:D

v1
http://img137.imageshack.us/img137/1392/27443175.jpg


v2
http://img225.imageshack.us/img225/9890/26298903.jpg


első jobb szerintem, elteszem de még várok hátha valaki megprobál kezdeni vele valamit

big GZ hogy szántál rám egy kis időt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2011 10:27am
Quote (Inakwo @ Jan 26 2011 04:15pm)
első jobb szerintem, elteszem de még várok hátha valaki megprobál kezdeni vele valamit

big GZ hogy szántál rám egy kis időt


lecseréled a mostanit? :( ez olyan inakwos :c
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 26 2011 10:33am
Quote (xGurke @ 26 Jan 2011 17:27)
lecseréled a mostanit? :( ez olyan inakwos :c


még egyelőre csak tervezem
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 12:11pm
Vélemény? :)









:)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 12:13pm
Quote (Fezmin @ 26 Jan 2011 19:11)
Vélemény? :)




http://img217.imageshack.us/img217/9092/kenny10.png





:)


az igen 10/10!
nagyon jó lett :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326327328329330440Next
Closed New Topic New Poll