Quote (harcikacsa17 @ 26 Jan 2011 16:45)
10/10

nekem tetszik:D
v1
http://img137.imageshack.us/img137/1392/27443175.jpg
v2
http://img225.imageshack.us/img225/9890/26298903.jpg
első jobb szerintem, elteszem de még várok hátha valaki megprobál kezdeni vele valamit
big GZ hogy szántál rám egy kis időt