d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13263273283293301141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 268
Joined: Feb 6 2013
Gold: 0.00
Feb 23 2013 02:15am
Quote (Psyclon @ Feb 23 2013 09:09am)
Vampir naplokat nézi valaki?

NoHomo.


nem, es buzi vagy
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 23 2013 02:50am
Quote (Psyclon @ Feb 23 2013 09:09am)
Vampir naplokat nézi valaki?

NoHomo.


szécsi nézi
szégyellem is hogy ismerem

This post was edited by lacketto on Feb 23 2013 02:50am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Feb 23 2013 03:52am
Pedig kurvajo.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 23 2013 04:44am
Quote (peterthegreat1 @ Feb 23 2013 10:15am)
nem, es buzi vagy


rrc megmondja a tutit!
ha nem kapsz a buzizásért 1óra suspit korrupt a rendszer, de amúgy egyetértek

This post was edited by SnoopDogg on Feb 23 2013 04:45am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Feb 23 2013 07:50am
Szerintem meg noobok vagytok.
Lefogadom egy részt se láttatok belőle de azért buzi vampiros szar. -_-
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 23 2013 09:25am
Quote (lacketto @ 23 Feb 2013 10:50)
szécsi nézi
szégyellem is hogy ismerem


:d

meg a true blood is egy kalap szar, milyrn leht ez?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 23 2013 11:01am
Quote (SnoopDogg @ 23 Feb 2013 02:45)
köcsög vick



*Vic

de miért köcsög?

Shane-t szopatja kicsit, az igaz - az meg próbál fair lenni, de akkor is..
végül is igaza van mind a kettőnek :D


Quote (Psyclon @ 23 Feb 2013 09:09)
Vampir naplokat nézi valaki?

NoHomo.


egyik ismerősöm nézi... ő mondjuk lány.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 23 2013 09:00pm
Quote (TassassinHc @ Feb 23 2013 07:01pm)
*Vic

de miért köcsög?

Shane-t szopatja kicsit, az igaz - az meg próbál fair lenni, de akkor is..
végül is igaza van mind a kettőnek :D




egyik ismerősöm nézi... ő mondjuk lány.


majd a 7. évad után megbeszéljük : DD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 24 2013 02:29am
Quote (SnoopDogg @ 24 Feb 2013 04:00)
majd a 7. évad után megbeszéljük : DD


kk ;-)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 24 2013 06:21am
Quote (lacketto @ Feb 23 2013 08:50am)
szécsi nézi
szégyellem is hogy ismerem


Quote (ecneB @ Feb 23 2013 03:25pm)
:d

meg a true blood is egy kalap szar, milyrn leht ez?


pedig lyoshinto a vn, első évadot kihagytam mondjuk mert az tömérdek szerelem fos etc, de utána azért ölik egymást rendesen, meg normálisan is haladnak a főszállal , nem pedig ilyen szerelmes geci ( no persze azis van , de az a Timinek szól lyl)

amugy mostani vn rész > walking dead. amit a kormányzóval művelnek, meg a ricknek a failságával az szerintem kibaszott szarrá kezdi tenni az évadot

This post was edited by rapiddani on Feb 24 2013 06:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13263273283293301141Next
Add Reply New Topic New Poll