Quote (lacketto @ Feb 23 2013 08:50am)
szécsi nézi
szégyellem is hogy ismerem
Quote (ecneB @ Feb 23 2013 03:25pm)

meg a true blood is egy kalap szar, milyrn leht ez?
pedig lyoshinto a vn, első évadot kihagytam mondjuk mert az tömérdek szerelem fos etc, de utána azért ölik egymást rendesen, meg normálisan is haladnak a főszállal , nem pedig ilyen szerelmes geci ( no persze azis van , de az a Timinek szól lyl)
amugy mostani vn rész > walking dead. amit a kormányzóval művelnek, meg a ricknek a failságával az szerintem kibaszott szarrá kezdi tenni az évadot
This post was edited by rapiddani on Feb 24 2013 06:21am