d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1326327328329330382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 31 2013 01:20am


lel
10 milla tett fel ^^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2013 01:25am
Quote (szabika @ 31 Jan 2013 07:20)
http://www.kephost.com/images4/2013/1/30/a1_2013_1_30_qv9xm2slst.jpg

lel
10 milla tett fel ^^


Az a baj hogy a Southampton idén már okozott meglepetést a Chelseanek, szóval én nem írnám le őket hiába Manchester, hiába RvP.
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 31 2013 01:27am
Quote (Smat @ Jan 31 2013 08:25am)
Az a baj hogy a Southampton idén már okozott meglepetést a Chelseanek, szóval én nem írnám le őket hiába Manchester, hiába RvP.


még jó hogy nyertek :)
2 millával lett gazdagabb instant
je confiture
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2013 01:31am
Quote (szabika @ 31 Jan 2013 07:27)
még jó hogy nyertek :)
2 millával lett gazdagabb instant
je confiture


Ok, hát ezt benéztem, kb azt se tudom milyen nap van, vagy hogy tegnap mi történt...
Amnézia ftw

/e
Most nézem az összefoglalót, 3. percben már vezetett a S'hampton. TOP LEL

This post was edited by Smat on Jan 31 2013 01:32am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 06:11am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2013 23:35)
y, jól tartotta magát a real, érdemes volt az x-re, de az ember nem mindig azt kapja, amit kiérdemelt... És most kaphatott volna real egy sima 3-0 vereséget a barcától különösebb megerőltetés nélkül és mégsem kapta meg


aha és ha a real rugaj be a helyzeteit? mert ha azt nézed össze lehetne szedni annyi helyzetet a real oldalon is
???
?????
???????

ezért volt igazságos az X
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 31 2013 06:16am
háát mindenki a barcát várta győztesnek , ez van :) tippmixes topikkal mi van amúgy?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 06:31am
Quote (lacoking @ 31 Jan 2013 13:16)
háát mindenki a barcát várta győztesnek , ez van :) tippmixes topikkal mi van amúgy?


nagyon sokan huzták Xbe

tökéletes eredmény a Barcának is
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 31 2013 06:38am
Quote (Smat @ 31 Jan 2013 09:25)
Az a baj hogy a Southampton idén már okozott meglepetést a Chelseanek, szóval én nem írnám le őket hiába Manchester, hiába RvP.


rooney duplázott, rvp lesgólig jutott, meg adott egy fél gólpasszt
Quote (Smat @ 31 Jan 2013 09:31)
Ok, hát ezt benéztem, kb azt se tudom milyen nap van, vagy hogy tegnap mi történt...
Amnézia ftw

/e
Most nézem az összefoglalót, 3. percben már vezetett a S'hampton. TOP LEL


united a legjobb kámbek csapat idén :D szinte már taktika, h hátrányból nyernek!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 06:43am
Quote (Akizk @ 31 Jan 2013 13:38)
rooney duplázott, rvp lesgólig jutott, meg adott egy fél gólpasszt

united a legjobb kámbek csapat idén :D szinte már taktika, h hátrányból nyernek!


multkor azért megtréfálta őket a hosszabbítás
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 10 2013 06:50pm
Amikor olyat olvasok fbon valamelyik nívós focis csoportnál, hogy "tök mindegy mennyit lőtt a Chelsea , messi pótolható , lásd spanyolok messi nélkül is vb-t nyertek társak nélkül egy senki , azért 0 a válogatottal " akkor vmi eltörik bennem és átakarok menni norvégmészárlósba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326327328329330382Next
Add Reply New Topic New Poll