Quote (vtibor @ 11 Sep 2018 17:09)
Nem nagyon van alternativa
azert gyorsabban bovul a mezony mint ahogy mi csuszunk hatra
pl Iranban ev eleje ota nagyon sokat gyengult a rial (https://www.xe.com/currencycharts/?from=IRR&to=USD&view=1Y), mar nehany millio forintbol milliardos vagy. gonosz gonosz trump bacsi
Venezuelaban meg egy zsak krumplival is az vagy kb, es naprol napra kisebb zsak is eleg