d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1326732683269327032715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 12 2014 05:55am
Quote (Flutter @ Jul 11 2014 07:12pm)
patrik ki-be lepked a goat simulator nevu jatekbol
inb4 ebben is haverkodik


foscsi volt a steam és nem indult el
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 12 2014 06:51am
Quote (cowding @ 12 Jul 2014 13:55)
foscsi volt a steam és nem indult el


mármint a haver?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 12 2014 06:57am
Quote (Anarkin @ Jul 11 2014 10:35pm)
nem tudom hol írtam ezt, de nem is fogok nekiállni megkeresni mert úgyse találnám


nem is írtál ilyet csak ez jott at nekem belole. legalabbis azt a gondolatot sugarozta hogy a google play ki tudja valtani a spotifyt, holott pont a lenyeget veszti el az egesz, hogy nem kell keresni/letolteni/importalni/masolni etc csak beirom a szamot es mar szol is
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 12 2014 07:53am
Minden masodik topicban azt latom hogy gurke vergodik senee meg vanek postjaira.
Szerencsetlen gyerek elvesztette az iranyitast totalisan...
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 12 2014 08:10am
Quote (anyd @ Jul 12 2014 01:04am)
Te mar egy masik generacio vagy lol, nekunk nem volt meg mindenhol internet es letoltottuk a zeneket vagy cdrol masoltuk fel hogy kesobb tudjuk hallgatni


hehehe. masik generacio. itunesba nekem is be van syncelve minden regi mp3 meg berippelt cd lemez. de csak a b-side szamok miatt tartom fent igazabol
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 12 2014 08:24am
Quote (Eoghan @ Jul 12 2014 03:10pm)
hehehe. masik generacio. itunesba nekem is be van syncelve minden regi mp3 meg berippelt cd lemez. de csak a b-side szamok miatt tartom fent igazabol
http://kepfeltoltes.hu/140712/926150855Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.png


Akkor dunno, nemtom miert kenyelmes ennyire a streamelt zene
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 12 2014 09:47am
tévé vásárlás
mi alapján?
hol?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2014 09:51am
Quote (Anarkin @ Jul 12 2014 03:47pm)
tévé vásárlás
mi alapján?
hol?


tv
minek

interneten ott van minden
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 10:03am
Quote (Anarkin @ 12 Jul 2014 17:47)
tévé vásárlás
mi alapján?
hol?


>tv
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 12 2014 10:03am
Quote (Rawen @ 12 Jul 2014 17:03)
>tv


nem nekem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326732683269327032715001Next
Closed New Topic New Poll