Quote (Baleee @ Jul 11 2014 03:20pm)
En meg 4 napja bogracsba/tuzben/tuzon sult kajakat eszek. Ha lenne aran + internet 24/7, sosem koltoznek el innet. Also 1 het alatt tobb penzt dolgoztam ossze igy, mint ha vmi random szar helyen 2 honapig diakmeloznek.
Szebb jovot ofc!
En is imadok kimozdulni a termeszetbe de csak egy hetvegere
Penteken imadom hogy megyunk vasarnap imadom hogy jovunk