d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1326432653266326732685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 11 2014 06:45am
Miért ilyen kurva jó játék ez a Persona 4 :(
Meg kéne venni a Borderlands 2-t és a Final Fantasy X-X2 HD Remaster ed-t is vitára, de akkor bb rl :(

Quote (anyd @ 11 Jul 2014 08:41)
attól függ mire, mondjuk szívgyógyszerre nem sok, de mondjuk olyanra amit az ember ingyen is megtud oldani...


Miket tolsz 3DSen? Milyen a 3d-s kijelző, egy jó ficsör vagy csak egy opció amit kikapcsol az ember 5 perc játék után?

This post was edited by fahrii on Jul 11 2014 06:53am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 06:51am
nevettem

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 11 2014 06:54am
Quote (Senee @ 11 Jul 2014 14:51)
nevettem

http://4.ii.gl/aSZEw5Im.png


én is, nálad power overwhelming, enemynél meg 5 lap
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 06:56am
Quote (sylke @ Jul 11 2014 12:54pm)
én is, nálad power overwhelming, enemynél meg 5 lap


ki is kaptam a faszba

nem volt lock deckem de 60gs questet kaptam mondom csinálok kézműves zoot lól
de ez szar
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 06:57am
Quote (fahrii @ Jul 11 2014 01:45pm)
Miért ilyen kurva jó játék ez a Persona 4 :(
Meg kéne venni a Borderlands 2-t és a Final Fantasy X-X2 HD Remaster ed-t is vitára, de akkor bb rl :(



Miket tolsz 3DSen? Milyen a 3d-s kijelző, egy jó ficsör vagy csak egy opció amit kikapcsol az ember 5 perc játék után?


ocarina of time 3d-t toltam végig, lugi mansiont tolom

kurvajó a 3d funkció, amikor valami látványos cucc van mindig bekapcsolom
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 11 2014 07:12am
tök fasza lol:

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 07:28am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 11 2014 08:01am
fu bazdmeg de ömlik az eső
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 08:11am
26k
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 08:16am
megint megettem egy pizzát és most este nyolcig használhatatlan leszek
köszönöm szépen orbán viktor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326432653266326732685001Next
Closed New Topic New Poll