Miért ilyen kurva jó játék ez a Persona 4

Meg kéne venni a Borderlands 2-t és a Final Fantasy X-X2 HD Remaster ed-t is vitára, de akkor bb rl

Quote (anyd @ 11 Jul 2014 08:41)
attól függ mire, mondjuk szívgyógyszerre nem sok, de mondjuk olyanra amit az ember ingyen is megtud oldani...
Miket tolsz 3DSen? Milyen a 3d-s kijelző, egy jó ficsör vagy csak egy opció amit kikapcsol az ember 5 perc játék után?
This post was edited by fahrii on Jul 11 2014 06:53am