Quote (ace07 @ 10 Jul 2014 20:11)
http://i61.tinypic.com/2ltjbd1.jpg
vagy
http://i59.tinypic.com/2mhhsm1.jpg
Nem tudok dönteni.
/e a második óra mutatói világítanak a sötétben

Nekem ezek a napot jelzo ks baszom resek sosem tetszettek, de amugy az a Tissot elegansabb lenne imo.