Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 2 2018 10:15am)
japan az nem olyan mint azsia tobbi resze, alapbol nehezebb mert egy jol sikerult randi utan is kb felnek toled
meg ha jol emlekszem, mikor legutobb kinn volt vlmi not osszeszedett, de majd o beszamol))
this, japanban akarmilyen kinai/koreai/thaiwani csajjal talalkoztam a D-t akartak
ofc japanban is lehet talalni golddiggereket meg ringyokat akik rögtön lefeküdnenek veled, de azoknak a nagyresze vagy dagagt, ronda, vagy 30+, esetleg ezeknek a kevereke
legutobb amugy 2-3 naponta randin voltam, de nem nagyon lett belöle semmi
altalaban ugy nez ki hogy elkerem csajnak szamat, elhivom randira, fele beleegyezik, ennek fele szo nelkül nem jön el a megegyezett idöpontra
par randi utan eljutok a csokig, utana mindig olyasmi jött hogy ök meg szüzek es komolyan gondoljak, es hogy en mit akarok, ilyenkor meg mindig elbizonytalanodok, mivel se kiköltözni nem tervezek Japanba, se hazasodni ilyen rövid ismertseg utan
amugy jövö het szerdan megint megyek