d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1326232633264326532665001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 10 2014 04:46pm
You: mi a helyzet buzik
EtoN: na böffent egyet az értelmiség?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 10 2014 05:31pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2014 12:11am
Quote (RRC @ 10 Jul 2014 23:57)
nem bazdmeg

amúgy is prémium 5!! euró havonta

akinek nincs annyi, cigire hogy van?


>cigire költeni
>urunk 2014. évében

This post was edited by Rawen on Jul 11 2014 12:11am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 12:33am
Quote (RRC @ Jul 10 2014 10:57pm)
nem bazdmeg

amúgy is prémium 5!! euró havonta

akinek nincs annyi, cigire hogy van?


nem irigyellek, tényleg nem érzed a pénz értékét :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 11 2014 01:10am
Quote (anyd @ Jul 11 2014 07:33am)
nem irigyellek, tényleg nem érzed a pénz értékét :D


De nem erted
Csak 1500 ft havonta es akkor online hallgatod a zenet megsporolod az idot amit azzal toltesz hogy letoltod es rarakod a telora
Hulye aki nem igy csinalja
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 11 2014 01:16am
vagy google play music és közel végtelen tárhely, offline mode, stb, ingyen

This post was edited by Anarkin on Jul 11 2014 01:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 01:41am
mondjuk 1500ft ha egyszeri havi költségnek sok lenne akkor inkább agyonlőném magam

nem bírom elképzelni hogy lehet úgy élni hogy keres vki minimálbért és van két gyereke akit ruháztatni etetni baszatni kell etc
rááldozza a full életét idegeit, hogy kitermeljen egy új generációnyi rabszolgát gg
mi a fasz értelme van
kb mint a robotok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 01:41am
Quote (Senee @ Jul 11 2014 08:41am)
mondjuk 1500ft ha egyszeri havi költségnek sok lenne akkor inkább agyonlőném magam

nem bírom elképzelni hogy lehet úgy élni hogy keres vki minimálbért és van két gyereke akit ruháztatni etetni baszatni kell etc
rááldozza a full életét idegeit, hogy kitermeljen egy új generációnyi rabszolgát gg
mi a fasz értelme van
kb mint a robotok


attól függ mire, mondjuk szívgyógyszerre nem sok, de mondjuk olyanra amit az ember ingyen is megtud oldani...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 01:44am
Quote (anyd @ Jul 11 2014 07:41am)
attól függ mire, mondjuk szívgyógyszerre nem sok, de mondjuk olyanra amit az ember ingyen is megtud oldani...


sztem kényelemre se sok
azé van a pénz, hogy jólérezze magát az ember
Jul 11 2014 02:26am
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326232633264326532665001Next
Closed New Topic New Poll