Quote (Senee @ Jul 11 2014 08:41am)
mondjuk 1500ft ha egyszeri havi költségnek sok lenne akkor inkább agyonlőném magam
nem bírom elképzelni hogy lehet úgy élni hogy keres vki minimálbért és van két gyereke akit ruháztatni etetni baszatni kell etc
rááldozza a full életét idegeit, hogy kitermeljen egy új generációnyi rabszolgát gg
mi a fasz értelme van
kb mint a robotok
attól függ mire, mondjuk szívgyógyszerre nem sok, de mondjuk olyanra amit az ember ingyen is megtud oldani...