d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1326132623263326432654765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 31 2018 04:03am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 31 Aug 2018 04:42)
engem erdekel tbh
gz szmatyi)
meghivsz minket az eskuvore?

Dno, 70-80 embert szamoltam ossze idaig, nem tervezunk nagy eskuvot.

Quote (Karan2_Returned @ 31 Aug 2018 07:20)
ahhoz kepest hogy fel eve meg akartal meg halni elegge bejött az eletke

Meg mindig meg akarok lel lol lyl

Quote (-joey- @ 31 Aug 2018 07:24)
Nagyon úgy tűnik, hogy idén gazdag kínai családba házasodni jövedelmezőbb, mint a kripto biznisz.

Amúgy gratula Smat és sok boldogságot!

Koszi, nem biztos hogy jovedelmezobb de hogy biztosabb mint a kripto az tuti. -insert rekt.gif here-
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 31 2018 05:00am
Quote (Smat @ 31 Aug 2018 06:34)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


hajra

illetve nem latom a fenykepet

ha meghivsz a kinai lagzira hivjal
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 31 2018 05:05am
Quote (SteelMeetsSteel @ 31 Aug 2018 11:00)
hajra

illetve nem latom a fenykepet

ha meghivsz a kinai lagzira hivjal


Facebookon fent vagy nekem nem? Ha nem akkor majd kesobb postolok laptoprol kepet.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 31 2018 06:27am
Quote (Smat @ 31 Aug 2018 13:05)
Facebookon fent vagy nekem nem? Ha nem akkor majd kesobb postolok laptoprol kepet.


fogalmam sincs, lehet
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 31 2018 07:38am
Quote (Smat @ 31 Aug 2018 04:34)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


dam son gz, de ez miért nem a csajozós topikba ment, ez már progress
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 31 2018 08:46am
Quote (Smat @ Aug 31 2018 05:34am)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


gz megolted a zero progress memet
amugy sok boldogsagot
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 1 2018 12:16pm
Quote (Smat @ 31 Aug 2018 05:34)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


golddigger

de azért gz!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 1 2018 03:26pm
Quote (Smat @ Aug 31 2018 05:34am)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 1 2018 09:31pm
Quote (jarabekg @ 1 Sep 2018 21:26)
http://i.4cdn.org/gif/1535616009049.webm


Nem ertem hogy laowhy86 meg prozzie miert relevans, prozzie egy gyoker, cmilk meg azt hiszi hogy fel kina az ove mert sikerult egy b kategorias not behuznia. Kthxbaijebarakg
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 2 2018 01:31am
Quote (Smat @ 2 Sep 2018 05:31)
Nem ertem hogy laowhy86 meg prozzie miert relevans, prozzie egy gyoker, cmilk meg azt hiszi hogy fel kina az ove mert sikerult egy b kategorias not behuznia. Kthxbaijebarakg


valszeg arra celozhatott jarabek ur, hogy feher emberkent azsiaban csajozni kb olyan mintha be lenne kapcsolva a god mode
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326132623263326432654765Next
Add Reply New Topic New Poll