d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1326032613262326332644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 28 2018 03:30am
Quote (Senee @ 28 Aug 2018 10:28)
ha!
tudtam én, h külön pszichológiai kiképzést is kapnak a román camgirlök :')

https://image.prntscr.com/image/im-pA_kPQEiX0HB6XzhwMQ.png


valoszinuleg kapnak de ez szerintem egy konzerv softskill training

(multik rendszeresen fizetik be ilyenekre a nepeket, tobbnyire jo a kaja es neha azert tanulni is lehet valamit)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 28 2018 04:58am
Budapest bankra váltottam
God help me
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2018 06:46am
Quote (Vismajor @ Aug 28 2018 11:58am)
Budapest bankra váltottam
God help me


hajrá fidesz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 29 2018 07:43am


csicska 10 évesek xD
havi 5 ezer lól hát még egy hajléktalan is többet koldul
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 30 2018 10:34pm
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 30 2018 10:42pm
Quote (Smat @ Aug 31 2018 06:34am)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


engem erdekel tbh
gz szmatyi)
meghivsz minket az eskuvore?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 31 2018 01:15am
https://index.hu/techtud/2018/08/31/itt_az_elso_kep_az_uj_iphone-rol/

mar indulok is az elso bolthoz letaborozni, hogy en legyek az elso
afk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 31 2018 01:20am
Quote (Smat @ Aug 31 2018 05:34am)
4 honap utan behanyom a dolgaimat ide hatha erdekel valakit.
Jovo nyaron hazasodok, iden nyaron elvittem a menyasszonyomat parizsba meg egy par masik europai turista helyre, az eskuvo magyarorszagon lesz juliusban, utana meg egy kinai is augusztusban. Jovo honapban haz tulajdonosok leszunk, kozben meg egyre kevesebbet dolgozok egyre tobb penzert ugyhogy valoszinuleg jovo decemberben nyitok egy nyugati ettermet ha minden ugy alakul ahogy idaig.


ahhoz kepest hogy fel eve meg akartal meg halni elegge bejött az eletke
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2018 01:24am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 31 2018 08:20am)
ahhoz kepest hogy fel eve meg akartal meg halni elegge bejött az eletke


Nagyon úgy tűnik, hogy idén gazdag kínai családba házasodni jövedelmezőbb, mint a kripto biznisz.

Amúgy gratula Smat és sok boldogságot!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1326032613262326332644765Next
Add Reply New Topic New Poll