☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3260
3261
3262
3263
3264
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665930
Replies: 50000
Track Topic
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#32611
Jul 10 2014 03:20pm
Quote (MarcusD @ Jul 10 2014 07:12pm)
tudtam hogy ez fog jönni, gondolom ti is egyenként megkeresitek soundcloudon, majd onnan letöltötök 200 számot
olyan kurva okosak vagytok mindig
> nem spotifyrol zenethallgatni
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#32612
Jul 10 2014 03:25pm
Quote (Eoghan @ 10 Jul 2014 23:20)
> nem spotifyrol zenethallgatni
>ipodról
>offline
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#32613
Jul 10 2014 03:25pm
zenéthallgatni 2014-ben
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#32614
Jul 10 2014 03:26pm
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 23:25)
>ipodról
>offline
jelen év és ipod
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#32615
Jul 10 2014 03:27pm
Quote (anyd @ Jul 10 2014 09:07pm)
Nachos chedar sajtszosszal
kiprószálom
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#32616
Jul 10 2014 03:27pm
Quote (anyd @ 10 Jul 2014 23:07)
Nachos chedar sajtszosszal
ilyet hol lehet venni?
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#32617
Jul 10 2014 03:31pm
Quote (ecneB @ 10 Jul 2014 23:26)
jelen év és ipod
mert megéri iphonet venni 150 ezerért
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#32618
Jul 10 2014 03:35pm
Quote (MarcusD @ Jul 10 2014 11:31pm)
mert megéri iphonet venni 150 ezerért
n, 250 ért éri meg
iTube be betöltöd a zenét és offfline hallgatod 0 memoriafoglalással >>>
This post was edited by cowding on Jul 10 2014 03:35pm
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#32619
Jul 10 2014 03:37pm
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 23:31)
mert megéri iphonet venni 150 ezerért
)) mert van ipod es van iphone, igen marci ((
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#32620
Jul 10 2014 03:44pm
Quote (ecneB @ 10 Jul 2014 23:37)
)) mert van ipod es van iphone, igen marci ((
még mindig jobb mint akármilyen okostelefon, tekintve hogy nincs szükségem mobilnetre
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3260
3261
3262
3263
3264
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact