d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1325932603261326232635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 10 2014 01:34pm
Quote (MarcusD @ Jul 10 2014 09:27pm)
ok és mivan ha mondjuk van yt-n egy kurva jó válogatás amit ipodra rá akarsz tenni
most ilyen noname dnb/electro előadókról beszélek, azoktól nem sok albumot meg discographyt fogok letölteni


nincs ipodom
nem hallgatok ilyesmit
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 10 2014 01:35pm
Quote (tevetava @ 10 Jul 2014 21:32)
>noname dnb electro számokat hallgatni


ugyanez vonatkozik klasszikusokra, azoktól sem fogsz albumokat letölteni vagy 15 gigás discographyt

This post was edited by MarcusD on Jul 10 2014 01:36pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2014 01:37pm
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 21:35)
ugyanez vonatkozik klasszikusokra, azoktól sem fogsz albumokat letölteni vagy 15 gigás discographyt


nekem nem kell magyarázni, én ilyen eminemet meg aviciit hallgatok, csak felugrottam a flametrainre
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2014 01:49pm
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 21:27)
ok és mivan ha mondjuk van yt-n egy kurva jó válogatás amit ipodra rá akarsz tenni
most ilyen noname dnb/electro előadókról beszélek, azoktól nem sok albumot meg discographyt fogok letölteni


nem hallgatok szart

Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 21:35)
ugyanez vonatkozik klasszikusokra, azoktól sem fogsz albumokat letölteni vagy 15 gigás discographyt


a klasszikusokat meg még rosszabb onnan szedni olyan szar minőségben, szerinted azokat nem adják ki cd-n? fogalmad sincs miről beszélsz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 10 2014 01:51pm
Quote (Rawen @ 10 Jul 2014 21:49)
nem hallgatok szart



a klasszikusokat meg még rosszabb onnan szedni olyan szar minőségben, szerinted azokat nem adják ki cd-n? fogalmad sincs miről beszélsz


nem teljesen mindegy milyen minőségben szedem le ha egy 1500 forintos fülhallgatóval vagy egy 3000 forintos hangszóróval hallgatom őket?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 10 2014 01:56pm
>nem saját magadnak masterelni a zenéket

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 10 2014 02:23pm
En is szoktam leszedni neha yt zenet lel, liquidcity szamok sokszor mashol nincsenek fent, de 320 kbs+ ami ytn van, siman jo. De egyebkent a legjobb a torrent full album leszedese
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 10 2014 02:56pm
azon gondolkodom milyen ropoktatnivalokat vegyek hétvégére
wow heartstone kifulladásig
alig várom
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 10 2014 03:07pm
Quote (Senee @ Jul 10 2014 09:56pm)
azon gondolkodom milyen ropoktatnivalokat vegyek hétvégére
wow heartstone kifulladásig
alig várom


Nachos chedar sajtszosszal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 10 2014 03:08pm
Quote (MarcusD @ Jul 10 2014 08:51pm)
nem teljesen mindegy milyen minőségben szedem le ha egy 1500 forintos fülhallgatóval vagy egy 3000 forintos hangszóróval hallgatom őket?


Nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1325932603261326232635001Next
Closed New Topic New Poll