Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 21:27)
ok és mivan ha mondjuk van yt-n egy kurva jó válogatás amit ipodra rá akarsz tenni
most ilyen noname dnb/electro előadókról beszélek, azoktól nem sok albumot meg discographyt fogok letölteni
nem hallgatok szart
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 21:35)
ugyanez vonatkozik klasszikusokra, azoktól sem fogsz albumokat letölteni vagy 15 gigás discographyt
a klasszikusokat meg még rosszabb onnan szedni olyan szar minőségben, szerinted azokat nem adják ki cd-n? fogalmad sincs miről beszélsz