Quote (Ghostmasterq @ 15 Aug 2015 10:32)
ez is egy vélemény
Palvin Barbi
jaa.
hát sztem se valami nagyon különleges, nem rossz az tény
nekem is van egy ismerősöm aki igy abbol el(vagy vmi ilyesmi, faszom se tudja pontosan) hogy modellkedik meg utazgat mindenhova, pedig o tole se vagyok elajulva, valamennyire jol kell kinezni, onnantol meg geci sok szerencse kell hozzá aztán ennyi
képet is mellékelek minnyár


This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 15 2015 02:40am