d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13253263273283294765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 15 2015 02:32am
Quote (jarabekg @ 15 Aug 2015 09:19)
ez a csaj mennyire normcore midtier semmi, hihetetlen hogy megél a külsejéből


ez is egy vélemény

Quote (Cpt_Ghost @ 15 Aug 2015 09:26)
tudnám ki a fasz ez


Palvin Barbi

This post was edited by Ghostmasterq on Aug 15 2015 02:32am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 15 2015 02:39am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Aug 2015 10:32)
ez is egy vélemény



Palvin Barbi


jaa.
hát sztem se valami nagyon különleges, nem rossz az tény
nekem is van egy ismerősöm aki igy abbol el(vagy vmi ilyesmi, faszom se tudja pontosan) hogy modellkedik meg utazgat mindenhova, pedig o tole se vagyok elajulva, valamennyire jol kell kinezni, onnantol meg geci sok szerencse kell hozzá aztán ennyi
képet is mellékelek minnyár





This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 15 2015 02:40am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 15 2015 03:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Aug 2015 10:39)
jaa.
hát sztem se valami nagyon különleges, nem rossz az tény
nekem is van egy ismerősöm aki igy abbol el(vagy vmi ilyesmi, faszom se tudja pontosan) hogy modellkedik meg utazgat mindenhova, pedig o tole se vagyok elajulva, valamennyire jol kell kinezni, onnantol meg geci sok szerencse kell hozzá aztán ennyi
képet is mellékelek minnyár

http://i.imgur.com/zdtCfR2.jpg
http://i.imgur.com/NfYCcux.jpg
http://i.imgur.com/NvmOStJ.jpg


Ez legalább szép
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 15 2015 03:23am
Quote (fahrii @ Aug 15 2015 10:19am)
Ez legalább szép


az ilyenre lehet azt mondani hogy a _nagy átlag szerint_ szép, viszont az utcán minden 5. szembe jövő nőt előbb dugnám meg mint ezt, mert abszolút nem az esetem, csak olyan arca van hogy lehet vele reklámozni dolgokat
így vagyok ezzel a palvin barbarával is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 15 2015 03:30am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 15 Aug 2015 11:23)
az ilyenre lehet azt mondani hogy a _nagy átlag szerint_ szép, viszont az utcán minden 5. szembe jövő nőt előbb dugnám meg mint ezt, mert abszolút nem az esetem, csak olyan arca van hogy lehet vele reklámozni dolgokat
így vagyok ezzel a palvin barbarával is


yy pont igy erzem en is a dolgot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2015 03:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 15 2015 08:39am)
valamennyire jol kell kinezni, onnantol meg geci sok szerencse kell hozzá aztán ennyi


meg kapcsolatok
eh
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 15 2015 03:50am
Ezek a modellek elsősorban nőknek reklámoznak, ezért a nőknek kell bejönniük és olyannak is kell lenni bennük, amit nem érhetnek el (különleges arc pl), hogy ezzel is növeljék a nőkben a frusztrációt és vegyék a sok szart amit árulnak, hogy minél olyanabbak legyenek.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 15 2015 03:55am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 15 2015 10:50am)
Ezek a modellek elsősorban nőknek reklámoznak, ezért a nőknek kell bejönniük és olyannak is kell lenni bennük, amit nem érhetnek el (különleges arc pl), hogy ezzel is növeljék a nőkben a frusztrációt és vegyék a sok szart amit árulnak, hogy minél olyanabbak legyenek.


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 15 2015 03:58am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 15 Aug 2015 11:55)


ez ki, és miben releváns?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 15 2015 04:01am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 15 2015 10:58am)
ez ki, és miben releváns?


ede
ede mindenben relevans
Go Back To Magyar Topic List
Prev13253263273283294765Next
Add Reply New Topic New Poll