Quote (ZsDanee @ 26 Jan 2011 11:34)
Hali!
Aki sötét skinben nézegeti a jsp-t, az látja, hogy az avataromban egy csomó fehér fölösleges cucc van, az volna a kérdésem, hogy azt, hogy lehet eltűntetni, megvan a photoshop file is, ha valaki megcsinálná nekem, annak nagyon örülnék, sajnos amikor gifben akarom lementeni, akkor megjelennek ezek a fehér dolgok rajta, és nem tudom miért.
Valahogy így gondoltad?



Quote (ZsDanee @ 26 Jan 2011 11:50)
Igen, köszönöm, bár sötét alapon még így sem az igazi, de az nembaj, mivel én világosban nézem, nekem szépen mutatja, a többi meg nem számít

Alakítottam rajta még picit.
This post was edited by Fezmin on Jan 26 2011 04:53am