d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1325326327328329440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 04:04am
Quote (harcikacsa17 @ 25 Jan 2011 22:22)
http://img412.imageshack.us/img412/2220/pokerface1.jpg


http://img137.imageshack.us/img137/9313/pokerfacesj.jpg
r8


Az első az ötletes, az tetszik, de a másidik az nagyon nem jó.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2011 04:34am
Hali!
Aki sötét skinben nézegeti a jsp-t, az látja, hogy az avataromban egy csomó fehér fölösleges cucc van, az volna a kérdésem, hogy azt, hogy lehet eltűntetni, megvan a photoshop file is, ha valaki megcsinálná nekem, annak nagyon örülnék, sajnos amikor gifben akarom lementeni, akkor megjelennek ezek a fehér dolgok rajta, és nem tudom miért.

Edit:
Esetleg megcsinálhatná ugyanezt nekem normálisan, amint látjátok nem egy nehéz dolog, csak a sigből lett kivágva, bekeretezve, és alá a név 128 0 0 színnel, meg 3db kék jsps csillag.

This post was edited by ZsDanee on Jan 26 2011 04:37am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 26 2011 04:43am
ha valakinek lenne egy kis szabad ideje és szépen kérném megprobálna nekem valami sig+avát csinálni?

ilyen stockokat találtam
szöveg nem kellene erre




This post was edited by Inakwo on Jan 26 2011 04:43am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 04:47am
Quote (ZsDanee @ 26 Jan 2011 11:34)
Hali!
Aki sötét skinben nézegeti a jsp-t, az látja, hogy az avataromban egy csomó fehér fölösleges cucc van, az volna a kérdésem, hogy azt, hogy lehet eltűntetni, megvan a photoshop file is, ha valaki megcsinálná nekem, annak nagyon örülnék, sajnos amikor gifben akarom lementeni, akkor megjelennek ezek a fehér dolgok rajta, és nem tudom miért.


Valahogy így gondoltad? :)






:)

Quote (ZsDanee @ 26 Jan 2011 11:50)
Igen, köszönöm, bár sötét alapon még így sem az igazi, de az nembaj, mivel én világosban nézem, nekem szépen mutatja, a többi meg nem számít :D


Alakítottam rajta még picit. :)

This post was edited by Fezmin on Jan 26 2011 04:53am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 26 2011 04:50am
Quote (Fezmin @ 26 Jan 2011 11:47)
Valahogy így gondoltad? :)


http://img266.imageshack.us/img266/2654/52468454.gif



:)


Igen, köszönöm, bár sötét alapon még így sem az igazi, de az nembaj, mivel én világosban nézem, nekem szépen mutatja, a többi meg nem számít :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2011 04:57am
Quote (Inakwo @ Jan 26 2011 10:43am)
ha valakinek lenne egy kis szabad ideje és szépen kérném megprobálna nekem valami sig+avát csinálni?

ilyen stockokat találtam
szöveg nem kellene erre
http://img651.imageshack.us/img651/3859/amerika2.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/5083/wolverine3.jpg


én délután megprobálom ha megfelel.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 26 2011 05:02am
Quote (harcikacsa17 @ 26 Jan 2011 11:57)
én délután megprobálom ha megfelel.


persze megnézzük milyen lesz, de csak ha ráérsz.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 26 2011 05:03am
Quote (ZsDanee @ 26 Jan 2011 12:34)
Hali!
Aki sötét skinben nézegeti a jsp-t, az látja, hogy az avataromban egy csomó fehér fölösleges cucc van, az volna a kérdésem, hogy azt, hogy lehet eltűntetni, megvan a photoshop file is, ha valaki megcsinálná nekem, annak nagyon örülnék, sajnos amikor gifben akarom lementeni, akkor megjelennek ezek a fehér dolgok rajta, és nem tudom miért.

Edit:
Esetleg megcsinálhatná ugyanezt nekem normálisan, amint látjátok nem egy nehéz dolog, csak a sigből lett kivágva, bekeretezve, és alá a név 128 0 0 színnel, meg 3db kék jsps csillag.


mentsd el pngben
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 26 2011 05:09am
Quote (Ad4mz @ 26 Jan 2011 12:03)
mentsd el pngben


lol és tényleg... nem is néztem, hogy gif :P
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 26 2011 05:51am
Quote (harcikacsa17 @ 25 Jan 2011 21:22)
http://img412.imageshack.us/img412/2220/pokerface1.jpg


http://img137.imageshack.us/img137/9313/pokerfacesj.jpg
r8


Elsőt megvenném ha már 40%-on leszek. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1325326327328329440Next
Closed New Topic New Poll