d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1325326327328329382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 20 2012 09:22pm
Quote (Inakwo @ 20 Nov 2012 23:43)
nem tudom miből gondoltad hogy tud nyerni a Chelsea Torinoban...


lol, 5ös odds volt a chelskin LOL
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 21 2012 01:37am
Quote (Akizk @ 21 Nov 2012 04:22)
lol, 5ös odds volt a chelskin LOL


jah de én amugy is max egy X-et gondoltam
amilyen formában voltak a meccs előtt, a juvénak meg élet halál meccs volt hazai pályán
el is kapták az angol pénzes zsákok torkát nagyon helyesen
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 21 2012 11:56am
tippmixes topic meghalt? Ráéreztem erre a malagára , remélem így marad a végéig
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2013 03:01pm
kurvajó a meccs, baze.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2013 03:51pm
kurvák faszáért nem lehet befejezni egy meccset, ha ott a lehetőség
faszomat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2013 04:26pm
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2013 22:51)
kurvák faszáért nem lehet befejezni egy meccset, ha ott a lehetőség
faszomat


igazságos X volt ez Vis
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jan 30 2013 04:34pm
már nem is gondoltam hogy él még ez a topic..

Quote (Inakwo @ Jan 30 2013 11:26pm)
igazságos X volt ez Vis


igazságos.. de azt a pár ziccert kicsit jobban is kihozhatta volna a Barca... bár így is nagyon jó meccs volt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2013 04:35pm
Quote (Inakwo @ Jan 30 2013 11:26pm)
igazságos X volt ez Vis


y, jól tartotta magát a real, érdemes volt az x-re, de az ember nem mindig azt kapja, amit kiérdemelt... És most kaphatott volna real egy sima 3-0 vereséget a barcától különösebb megerőltetés nélkül és mégsem kapta meg
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 30 2013 05:43pm
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 00:35)
y, jól tartotta magát a real, érdemes volt az x-re, de az ember nem mindig azt kapja, amit kiérdemelt... És most kaphatott volna real egy sima 3-0 vereséget a barcától különösebb megerőltetés nélkül és mégsem kapta meg


mourinhonak mennie kell!!!!!!!!!!! :D
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jan 31 2013 01:17am
Quote (Inakwo @ Jan 30 2013 11:26pm)
igazságos X volt ez Vis


kurvára nem
10k volt a barcan
:XXXX
Go Back To Magyar Topic List
Prev1325326327328329382Next
Add Reply New Topic New Poll