d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1325732583259326032615001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 10 2014 12:53pm
valaki tud egy programot amivel le lehet tölteni youtuberól ilyen 200+os playlisteket?
nincs kedvem egyenként berakosgatni, és amit én próbáltam az a felét nem tudta letölteni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 10 2014 12:57pm
Quote (MarcusD @ Jul 10 2014 08:53pm)
valaki tud egy programot amivel le lehet tölteni youtuberól ilyen 200+os playlisteket?
nincs kedvem egyenként berakosgatni, és amit én próbáltam az a felét nem tudta letölteni


youtuberol zenét leszedni
eddig olvastam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2014 01:00pm
Quote (MarcusD @ 10 Jul 2014 20:53)
valaki tud egy programot amivel le lehet tölteni youtuberól ilyen 200+os playlisteket?
nincs kedvem egyenként berakosgatni, és amit én próbáltam az a felét nem tudta letölteni


maximum rák
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 10 2014 01:02pm
Quote (ace07 @ 10 Jul 2014 19:11)




vagy



Nem tudok dönteni.

/e a második óra mutatói világítanak a sötétben :D


bump

This post was edited by ace07 on Jul 10 2014 01:02pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2014 01:03pm
Quote (ace07 @ 10 Jul 2014 21:02)
bump


Szerintem egyértelműen az első, a második nem is tetszik, kicsit sem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2014 01:03pm
Quote (ace07 @ 10 Jul 2014 21:02)
bump


egyső
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 10 2014 01:05pm
Quote (bamboo @ 10 Jul 2014 20:19)
2. sokkal elegánsabb
bár én láncpárti vagyok, a bőrszíjasok nem jönnek be annyira


wat

tok bunko vastag a kerete + meg a folosleges iras is tul sok a szamlapon

+ fluoreszkalo mutato, wtf, ez kb alsoban volt szempont

meg se fordulna a fejemben, hogy az 1. helyett azt valasszam :wacko:
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 10 2014 01:07pm
Quote (bajcli @ 10 Jul 2014 20:05)
wat

tok bunko vastag a kerete + meg a folosleges iras is tul sok a szamlapon

+ fluoreszkalo mutato, wtf, ez kb alsoban volt szempont

meg se fordulna a fejemben, hogy az 1. helyett azt valasszam :wacko:


Igazából annyira nem vastag a kerete meg kisebb is mint az első. Az első feltűnőbb amúgy a számok miatt.

De igen, én is így gondolom eddig, hogy az első lesz.

This post was edited by ace07 on Jul 10 2014 01:08pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 10 2014 01:08pm
https://www.kickstarter.com/projects/324283889/potato-salad

inb4 senee

Quote (ace07 @ 10 Jul 2014 21:07)
Igazából annyira nem vastag a kerete meg kisebb is mint az első. A második feltűnőbb amúgy.

De igen, én is így gondolom eddig, hogy az első lesz.


ja, irl biztos latszik/erzodik par dolog, ami keprol nem jon le, de ezek alapjan siman 1.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 10 2014 01:12pm
Quote (cowding @ 10 Jul 2014 20:57)
youtuberol zenét leszedni
eddig olvastam


Quote (Rawen @ 10 Jul 2014 21:00)
maximum rák


tudtam hogy ez fog jönni, gondolom ti is egyenként megkeresitek soundcloudon, majd onnan letöltötök 200 számot

olyan kurva okosak vagytok mindig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1325732583259326032615001Next
Closed New Topic New Poll