Quote (bamboo @ 10 Jul 2014 20:19)
2. sokkal elegánsabb
bár én láncpárti vagyok, a bőrszíjasok nem jönnek be annyira
wat
tok bunko vastag a kerete + meg a folosleges iras is tul sok a szamlapon
+ fluoreszkalo mutato, wtf, ez kb alsoban volt szempont
meg se fordulna a fejemben, hogy az 1. helyett azt valasszam
