d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1325632573258325932605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 10 2014 11:34am
Eleg szomoru h elkell olvasnom az elso sort, hogy rajojjek, h szaros post es skippelni kell, ezzel elvesztegetve 5mpt az eletembol
Kosz balee
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 10 2014 11:37am
azt hittem az lesz a vége hogy kilazult az ásó és beleestél ):
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 10 2014 11:57am
Quote (Baleee @ Jul 10 2014 05:59pm)
Kedden jottunk le a meheszetunkhoz campingezni, azota nem jott ram a szaras, ma reggelig, pedig ettem rendesen azota is es minden reggel szoktam egyebkent egy jo adagot kitolni. Mar kellemetlen erzes volt, nem fizikai fajdalmat okozott, mert nem volt szorulasom, hanem psziches, hogy ilyen szep tajon, a termeszet lagy olen nem tudok szarni.

Ma reggelre hoztam tejet, hogy csinaljak kakaot + csinaltam egy jo eros tschibo kavet, az meghozta vegre az eredmenyt. Fogtam asot elindultam egy fa moge, egyik oldalamra a napraforgo tabla, masik oldalamra a lucerna tabla kozottuk (es koztem is) ilyen lila mezei viragok. Astam egy szep kis godrot, egy asonyomas melyen, asot magam ele beszurom, hogy csak megfogjam a nyelet, ne kelljen tartani magam, kenyelmesebben szarjak. Ofc nem tudtam mire szamithatok, gumicsizmaba mentem ki, nehogy gejzir legyen, nem volt szerencsere, de a godor majdnem kicsi lett. Nem maszatolt, kellemesen kremes. Sajna nem tudtam teljesen autentikusan, mert nem volt lapulevel, ezert kenytelen voltam wc papirral kitorolni.

De azert miutan befejeztem, kitoroltem es huztam mar fel a nadragom, egy mehe csak odatalalt es a lyuktol olyan d centire a seggembe szurt, hogy rohadna meg. De legalabb nem a farkam tovebe, mint multkor, amikor szar nadragban voltam es lecsuszott/szetnyilt a sliccem.


Elkepzeltem ahogy guggolsz a lucernasban letolt gatyaval es fogod az asonyelet
Krvajo
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 10 2014 12:11pm


vagy



Nem tudok dönteni.

/e a második óra mutatói világítanak a sötétben :D

This post was edited by ace07 on Jul 10 2014 12:14pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 10 2014 12:13pm
Quote (ace07 @ Jul 10 2014 08:11pm)
http://i61.tinypic.com/2ltjbd1.jpg

vagy

http://i59.tinypic.com/2mhhsm1.jpg

Nem tudok dönteni.


Segitek: egyik se
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 10 2014 12:14pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 10 2014 12:15pm
Quote (ace07 @ Jul 10 2014 06:11pm)
http://i61.tinypic.com/2ltjbd1.jpg

vagy

http://i59.tinypic.com/2mhhsm1.jpg

Nem tudok dönteni.

/e a második óra mutatói világítanak a sötétben :D


telefonodon nincs óra?!
sose értettem azokat akik képesek kiadni százezreket kibaszott órákra mikor ott a telefonjukon az a kibaszott óra
ennyi felesleges pénzed van add nekem
:XD
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 10 2014 12:19pm
Quote (ace07 @ Jul 10 2014 06:11pm)
http://i61.tinypic.com/2ltjbd1.jpg

vagy

http://i59.tinypic.com/2mhhsm1.jpg

Nem tudok dönteni.

/e a második óra mutatói világítanak a sötétben :D


2. sokkal elegánsabb
bár én láncpárti vagyok, a bőrszíjasok nem jönnek be annyira

This post was edited by bamboo on Jul 10 2014 12:19pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 10 2014 12:21pm
bevernéd rubint rékának?! :XGXDhe
én de




Quote (bamboo @ Jul 10 2014 06:19pm)
2. sokkal elegánsabb
bár én láncpárti vagyok, a bőrszíjasok nem jönnek be annyira


ja beizzad töle alatta azt jo büdös lesz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2014 12:25pm
Quote (Senee @ 10 Jul 2014 20:21)
bevernéd rubint rékának?! :XGXDhe
én de

https://33.media.tumblr.com/61b5cdfec198e03063764de286eb97d4/tumblr_n8hqd0uHar1scdjqxo1_500.jpg


Láttam a pinapatáját egyszer, amikor ilyen feszülős szarban volt az 5. kerületben az akkor még roosevelt téren.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1325632573258325932605001Next
Closed New Topic New Poll