Quote (Ghostmasterq @ 18 Feb 2013 11:45)
sok a buziskodó jelenet MI
nem, arra egy bortonos sorozatba szamitottam. csak azt a 4 reszt vasaroltam meg, es utana abbahagytam ,de nem izgatott annyira hogy folytassam. a Shielddel is igy voltam, de egy evvel kesobb vegigtoltam, lehet majd ezt is
Quote (Inakwo @ 18 Feb 2013 11:57)
dede
szerintem az is jo kis sorozat
jaja en is szeretem azt a sorozatot de igy letoltve nem adja magat. csak mikor a tv-be ment. ugyanigy vagyok a Harmadik Muszakkal, meg a Veszhelyzettel is