d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13243253263273281141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 18 2013 01:14am
Quote (Ghostmasterq @ 18 Feb 2013 02:47)
nem lehet leállni ezzel a kurva OZ-zal


en a 3.4. Resz utan megis kepes voltam
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 18 2013 03:11am
Quote (Inakwo @ 15 Feb 2013 09:26)
én még a tvben néztem sokáig anno

és volt még egy jo késő esti tévés sorozat
a Save me azt hiszem az volt a cime

nézz utána


nem a Rescue me! -re gondolsz?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 18 2013 04:45am
Quote (kusziyoker @ 18 Feb 2013 08:14)
en a 3.4. Resz utan megis kepes voltam


sok a buziskodó jelenet MI
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 18 2013 04:57am
Quote (TassassinHc @ 18 Feb 2013 10:11)
nem a Rescue me! -re gondolsz?


dede

szerintem az is jo kis sorozat
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 18 2013 06:48am
The.Walking.Dead.S03E10.720p.HDTV.x264-EVOLVE

Sunday night’s episode has once again rekindled my hopes for the show. It was one of the strongest episodes in the season so far. And while my doubts remain, at least tonight we’ve seen just how good this show can be.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 18 2013 06:53am
Quote (lacketto @ Feb 18 2013 01:48pm)
The.Walking.Dead.S03E10.720p.HDTV.x264-EVOLVE

Sunday night’s episode has once again rekindled my hopes for the show. It was one of the strongest episodes in the season so far. And while my doubts remain, at least tonight we’ve seen just how good this show can be.


fuck yeah
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 18 2013 08:59am
Quote (Ghostmasterq @ 18 Feb 2013 11:45)
sok a buziskodó jelenet MI


nem, arra egy bortonos sorozatba szamitottam. csak azt a 4 reszt vasaroltam meg, es utana abbahagytam ,de nem izgatott annyira hogy folytassam. a Shielddel is igy voltam, de egy evvel kesobb vegigtoltam, lehet majd ezt is

Quote (Inakwo @ 18 Feb 2013 11:57)
dede

szerintem az is jo kis sorozat


jaja en is szeretem azt a sorozatot de igy letoltve nem adja magat. csak mikor a tv-be ment. ugyanigy vagyok a Harmadik Muszakkal, meg a Veszhelyzettel is
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 18 2013 09:06am
Quote (kusziyoker @ 18 Feb 2013 15:59)

jaja en is szeretem azt a sorozatot de igy letoltve nem adja magat. csak mikor a tv-be ment. ugyanigy vagyok a Harmadik Muszakkal, meg a Veszhelyzettel is


annyira így vagyok ezzel én is, hogy az csak na.
és ide tartozik még a Criminal Minds is.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 18 2013 10:14am
Quote (TassassinHc @ 18 Feb 2013 16:06)
annyira így vagyok ezzel én is, hogy az csak na.
és ide tartozik még a Criminal Minds is.


mondjuk ha tv közelben vagyok és épp megy megszoktam nézni általában én is
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 18 2013 04:59pm
Quote (lacketto @ Feb 18 2013 01:48pm)
The.Walking.Dead.S03E10.720p.HDTV.x264-EVOLVE

Sunday night’s episode has once again rekindled my hopes for the show. It was one of the strongest episodes in the season so far. And while my doubts remain, at least tonight we’ve seen just how good this show can be.


ah ez gecciiiijóóóóh volt!
Go Back To Magyar Topic List
Prev13243253263273281141Next
Add Reply New Topic New Poll