d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1324325326327328382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 16 2012 02:47pm
Quote (Inakwo @ Oct 16 2012 09:43pm)
szánalmasak voltak anémetek... 4-0ra vezetnek és a 93. percben már huzzák az időt mert a svédek idegenben nyomtak...


nehéz újra felpörögni
4-0 után szerintem nincs csapat amelyik nem szarja le a meccset
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 16 2012 02:50pm
Quote (A122 @ 16 Oct 2012 21:47)
nehéz újra felpörögni
4-0 után szerintem nincs csapat amelyik nem szarja le a meccset


na jo de azért 4-2 kapcsolhattak volna :D

én csak tudom focizok kb 18 éve :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 16 2012 02:51pm
Quote (Inakwo @ Oct 16 2012 09:50pm)
na jo de azért 4-2 kapcsolhattak volna :D

én csak tudom focizok kb 18 éve :D


felmegyek bnetre, német ismerős egyből logoutol
nem lehet boldog :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 16 2012 02:53pm
Quote (A122 @ 16 Oct 2012 21:51)
felmegyek bnetre, német ismerős egyből logoutol
nem lehet boldog :D


:DDDDDD

franciák 94. percben egyelitettek a spanyolok ellen, végre meg is érdemelték a nyomorák spanyolok...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2012 02:54pm
Quote (Inakwo @ Oct 16 2012 09:53pm)
:DDDDDD

franciák 94. percben egyelitettek a spanyolok ellen, végre meg is érdemelték a nyomorák spanyolok...


Nemár
kurva anyját bazdmeg ha elviszi azt a mixemet is a geci csigaevő banda
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 16 2012 02:55pm
Quote (Vismajor @ 16 Oct 2012 21:54)
Nemár
kurva anyját bazdmeg ha elviszi azt a mixemet is a geci csigaevő banda


te nem spanyol szurkolo vagy? :D

akkor mondhatnád azt is hogy a buzi spanyolok :DDD
amugymegérdemelt döntetlen volt :/
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2012 02:55pm
Quote (Inakwo @ Oct 16 2012 09:55pm)
te nem spanyol szurkolo vagy? :D

akkor mondhatnád azt is hogy a buzi spanyolok :DDD
amugymegérdemelt döntetlen volt :/


wat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2012 02:57pm
nem hiszem el...első mixemet elvitte a magyar meccs, de np
most meg kiszurkoltam h a belgák 2 gollal nyerjenek, és a nyomorák spanyolok meg leikszelnek a fasszopó franciákkal
istenem
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Nov 20 2012 03:39pm
egyszer játszom meg a chelseat, és akkor kell kiszopniuk :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 20 2012 03:43pm
Quote (SirCsimbok @ 20 Nov 2012 22:39)
egyszer játszom meg a chelseat, és akkor kell kiszopniuk :D


nem tudom miből gondoltad hogy tud nyerni a Chelsea Torinoban...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1324325326327328382Next
Add Reply New Topic New Poll