Quote (beni @ 5 Nov 2011 15:40)
> Ádám: szakítottunk Mónival.. 4 nap híján 6 hónap
> Dani: nem Nóri?
> Ádám: ja de
> mészi: lassu a netem,köcsög szomszéd használja
> mészi: dehát had használja hiszen az övé
> Reni: ma lezártam egy hosszútávú kapcsolatot
> Reni: nem nagyon zavar, mert nem az enyém volt
> “Vizeletadásnál mentem a toalettre és egy fél literes poharat
> csordultig öntöttem teával. Mondta a nővérke ennyi nem kellett volna.
> Leittam belőle 3 decit! A 2 nővér közül az egyik kajakra behányt, a
másiknak kijött a
> szeme, mint a csigának, képzeld el a fejeket!” Tyutyu
> dk: de amúgy… pl. ott van bátyám… kockának indult ő is, csak aztán
> nem figyeltünk és lettek barátai…
> Nóri: tegnap voltunk petivel buliban… szegénykém nagyon berugott =(
> Nóri: elmentünk szobára majd miután meg történt aminek kell, kiment az
> erkélyre és felhívott hogy neharagudjak de azt hiszi h épp most csalt meg
engem
> Nóri: nemtudom haragudjak-e rá… :/
> tOckA üzenete: mennyit tanultál adatbé viszgára?
> Zs üzenete: órát
> tOckA üzenete: a szám lemaradt
> Zs üzenete: sajnos nem
> áron: te dani
> áron: mennyire pofátlanság elkérni egy haverodtól az üres lakását,
> hogy megdugj ott egy csajt?
> dánieL: hát nagyon nagy.
> dánieL: bár attól függ hogy mennyire vagy jóban az adott taggal.
> áron: hm
> áron: dani, úgy mellékesen, mennyire vagyunk jóban?
> dánieL: ó hogy basznád meg, de tudtam
> Ági: De undorító vagyok ezen a képen :/
> Anikó: Ezen én vagyok bazd meg
> elkértem a csaj msn címét aki mellett ültem egy gyakon,
> merthogy adja oda a vizsgatételsort
erre mit mond
azthittem már sose akarsz megdugni
majd beszartam
köpni nyelni nem tudtam :]
> Peti: Randomizmus.
> Pityu: Az mit jelent?
> Peti: Mindig mást.
Situation?!: Haverom mesélte hogy egyik spanja hánytatta a 17 éves
> barátnőjét majd oda ment hozzá egy idősebb nő és rászólt a spanja hogy:
> Situation?!: -Mi a faszt nézel?
> Situation?!: Mire a nő:
> Situation?!: -Én vagyok az anyja..
> Situation?!: DDD
> Robin: omg D
> Kicsy: sztem a “mit hallgatok” funkciót kapcsold ki ha pornót nézel…
>
> Emese: akáció )
> Bálint: izsgaidőszak (
> (23:39)Toxi: kutya stíröli a halamat……
> (23:39)Toxi: a mocsok
> (23:39)Jézuska: addig jó amíg a macska nem
> (23:39)Jézuska: milyen halad van?
> (23:39)Toxi: rántott
> (23:39)Jézuska: jaaaa
> Khazmeer: hát ha már helyzet… tegnap összefutottam 1 régi
> osztálytársnőmmmel a koccintósban… Sz. Zsófi ismered?
> Bálint: jaja ismerem mivan vele?
> Khazmeer: Hát már régebben is jóban voltunk. Egész este dumáltunk
> ittunk…
> és hát úgy később a parkban meg is tapasztaltam hogy úgy mond van
> vákumja a csajnak
> Bálint: igen-igen tudom.
> Khazmeer: neked is megvolt?
> Bálint: Barátnőm… és remélem mostanában nem kerülsz a szememelé.
>
> videobol mp3mat csinalni lehet vmi egyszeru modon?
> kikapcsolod a monitort
> X: ha szakítasz vele, békében szakíts, h tudd még dugni!
> Y: úgyis lesz új pasija amellett nem lehet dugni
> X: áh, biztos lehet, melletted is lehetett..
> Ádám: hallod tegnap éjszaka hogy jöttem haza
> Ádám: leszállok a vonatról, látom nincs busz, csak egy kocsi áll ott
> Ádám: elindulok erre kiszól a kocsiból a buszsofőr h szálljak be, nem
> volt kedve kijönni a busszal, mer ilyenkor úgyis kevesen vannak
> voltam multkor auchanban, kaptam ajandek dezodort, de hogy
bazdmeg
beleptem, es lattam hogy messzirol indult meg a
> kiscsaj, akkor figeltem fel ra mikor odalepett hozzam
kinyujtott kezzel nagy mosollyal: ezt neked, mert szukseged
van ra
> djozike: rendorrel ittam
> djozike: aztan mondta h epitkezik most
> djozike: es egyenruhaba ment haza
> djozike: es csak azt latta ha keritesen keresztul menekulnek a munkasok
> Gyadi: DD
> djozike: aztan felhivta ot a valalkozo h ne merjen megegyszer
> egyenruhaba hazamenni mert nem fejezi be neki a hazat
> norbip: DDDD
> Kitti: miért, már ostás vagy?
> imurai: ja, pedig szombaton vágtam
> imurai: még nindzsa
> imurai: nem látszik, de már szúr
> Srác üzenete:
> haverom, aki vám és pénzügyőr meséli múltkor szalonnasütéskor, hogy
> ugye az Ukrán – Magyar határnál a vámosok megvárakoztatják a
> kamionosokat. A kamionosoknak elegük volt és valamelyik rádióba pont
> volt kívánságműsor és a kamionosok küldik a vámosoknak azt a számot,
> hogy húzd meg jobban menjen munka DD Srác üzenete:
> na várjál… rá 10 percre, a vámosok küldik a kamionosoknak azt a
> számot, hogy várj míg fel kel majd a nap.
> Srác üzenete: szakadtam DD
> ma nem csinalok semmit, csak net bongeszes meg irc
mikor mesz meloba?
> ott vagyok
> fater most telefonalt ide…
> ezzel most uberelte az eddigi hulyesegeit miert, mit akart?
> elfogytak az ures A/4es lapjai
> es arra kert, hogy faxoljak el neki nehanyat…
hat ezek kurva jok
