d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1324432453246324732484765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 12 2018 12:50pm
Quote (FaceOfInsanity @ 12 Aug 2018 17:37)
volt koko?


Nem, csak ittam. :) nem drogozok többet...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 12 2018 12:59pm
Quote (Akizk @ 12 Aug 2018 20:50)
Nem, csak ittam. :) nem drogozok többet...


akkor mostantol tobb mint 10k euro kell vagy kevesebb?
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Aug 12 2018 01:03pm
Quote (Akizk @ Aug 12 2018 07:50pm)
Nem, csak ittam. :) nem drogozok többet...


hogyhogy?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2018 01:04pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 12 2018 07:59pm)
akkor mostantol tobb mint 10k euro kell vagy kevesebb?


Dom peri ivas amire reszeg leszel + leitatsz 2 kurvat vs koko

Nem vagyok tisztaban az arakkal de szerintem a masodik opcio olcsobb
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 12 2018 01:24pm
Quote (Karan2_Returned @ 12 Aug 2018 21:04)
Dom peri ivas amire reszeg leszel + leitatsz 2 kurvat vs koko

Nem vagyok tisztaban az arakkal de szerintem a masodik opcio olcsobb


en is igy gondolom, de azert a svajci koko se olcso
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Aug 12 2018 03:41pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Aug 2018 16:42)
>nem ibizan lakni


>svájcból nem ibizára járni szarni
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 12 2018 03:51pm
Quote (Karan2_Returned @ 12 Aug 2018 21:04)
Dom peri ivas amire reszeg leszel + leitatsz 2 kurvat vs koko

Nem vagyok tisztaban az arakkal de szerintem a masodik opcio olcsobb


80as Stroh rumot iszom bro. Nn fizetős lányok. Azok a hotel előtt sorakoztak 11 után :D volt elég befűzhető csaj a bulikban. Főleg ázsiai csajok.


Cola = drága és csak hosszú szünetekkel (több hónap) jó. Mdma eki spuri nem izgat.

This post was edited by Akizk on Aug 12 2018 03:53pm
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Aug 12 2018 04:07pm
Quote (Akizk @ Aug 12 2018 10:51pm)
80as Stroh rumot iszom bro. Nn fizetős lányok. Azok a hotel előtt sorakoztak 11 után :D volt elég befűzhető csaj a bulikban. Főleg ázsiai csajok.


Cola = drága és csak hosszú szünetekkel (több hónap) jó. Mdma eki spuri nem izgat.


nem mindegy hogy mennyibe kerul a cola?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 12 2018 10:30pm
Quote (Akizk @ 12 Aug 2018 23:51)
80as Stroh rumot iszom bro. Nn fizetős lányok. Azok a hotel előtt sorakoztak 11 után :D volt elég befűzhető csaj a bulikban. Főleg ázsiai csajok.


Cola = drága és csak hosszú szünetekkel (több hónap) jó. Mdma eki spuri nem izgat.


csalodtam.
stroh rumbol megiszol legalabb 5 uveggel tisztan? vagy valami extra?
ha mar stroh rum, nem gondoltal arra, hogy tiszta alkoholt iszol? majdnem ugyanaz. esetleg ihatnal benzint is

jah es krokodilt szurhatnal, oroszok szerint eleg jo

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 12 2018 10:31pm
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 12 2018 11:09pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Aug 2018 06:30)
csalodtam.
stroh rumbol megiszol legalabb 5 uveggel tisztan? vagy valami extra?
ha mar stroh rum, nem gondoltal arra, hogy tiszta alkoholt iszol? majdnem ugyanaz. esetleg ihatnal benzint is

jah es krokodilt szurhatnal, oroszok szerint eleg jo


Tisztán, de kísérővel. Finom, nemúgy mint a tiszta alkohol. 1 liter elfogyott 5 nap alatt 😬😱

This post was edited by Akizk on Aug 12 2018 11:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1324432453246324732484765Next
Add Reply New Topic New Poll