Quote (Akizk @ 12 Aug 2018 23:51)
80as Stroh rumot iszom bro. Nn fizetős lányok. Azok a hotel előtt sorakoztak 11 után :D volt elég befűzhető csaj a bulikban. Főleg ázsiai csajok.
Cola = drága és csak hosszú szünetekkel (több hónap) jó. Mdma eki spuri nem izgat.
csalodtam.
stroh rumbol megiszol legalabb 5 uveggel tisztan? vagy valami extra?
ha mar stroh rum, nem gondoltal arra, hogy tiszta alkoholt iszol? majdnem ugyanaz. esetleg ihatnal benzint is
jah es krokodilt szurhatnal, oroszok szerint eleg jo
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 12 2018 10:31pm