d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1324132423243324432454765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 8 2018 09:05am
Quote (MarcusD @ 8 Aug 2018 17:04)
kaptam új telefont és nem fér bele a sim kártyám, kösz orbán :))


tord felbe
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 8 2018 09:35am
Quote (MarcusD @ Aug 8 2018 05:04pm)
kaptam új telefont és nem fér bele a sim kártyám, kösz orbán :))


vágd le, neten van egy halom template

This post was edited by cowding on Aug 8 2018 09:35am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 8 2018 10:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 8 Aug 2018 15:05)
tord felbe


a telefont vagy a sim kártyát?

Quote (cowding @ 8 Aug 2018 15:35)
vágd le, neten van egy halom template


ja gondoltam rá de annyira hülye balfasz vagyok hogy tuti elbasznám, majd beviszem telenorba azt levágják ők vagy adnak újat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 8 2018 10:03am
Quote (MarcusD @ 8 Aug 2018 18:00)
a telefont vagy a sim kártyát?



ja gondoltam rá de annyira hülye balfasz vagyok hogy tuti elbasznám, majd beviszem telenorba azt levágják ők vagy adnak újat


mind2t tord felbe ofc
nekem anno amug yvodafone 6000ert akarta levagni, 20meterrel arrebb random gsm bolt 500ert megcsinalta
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2018 10:39am
Quote (MarcusD @ Aug 8 2018 05:00pm)
a telefont vagy a sim kártyát?



ja gondoltam rá de annyira hülye balfasz vagyok hogy tuti elbasznám, majd beviszem telenorba azt levágják ők vagy adnak újat


en sablon nelkül vagtam anno kis körömvago olloval saccperkabera, semmi baja nem lett
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 8 2018 10:42am
Quote (MarcusD @ Aug 8 2018 06:00pm)
a telefont vagy a sim kártyát?



ja gondoltam rá de annyira hülye balfasz vagyok hogy tuti elbasznám, majd beviszem telenorba azt levágják ők vagy adnak újat


itthon elkernek erte kb 5k-t xd aztan tenyleg a legegyszerubb olloval levagtam 2 ivben, meg a chip v mi is meg van vágva kicsit és semmi baja
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2018 11:31am
Quote (cowding @ Aug 8 2018 05:42pm)
itthon elkernek erte kb 5k-t xd aztan tenyleg a legegyszerubb olloval levagtam 2 ivben, meg a chip v mi is meg van vágva kicsit és semmi baja


en is belevagtam, egyik sarka le is tört meg kisebb mint a simkartya tartoja es beletuszkoltam a maradekot amit levagtam hogy egy helyben maradjon, szerintem ezek kb mindent kibirnak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 8 2018 11:34am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 10 2018 04:34am
Vettem egy G430AT 5 ezer forintért =)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 10 2018 01:18pm
kijött a black ops 4 open beta

megyünk?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1324132423243324432454765Next
Add Reply New Topic New Poll