Quote (bazdmegmarnemtudom @ 8 Aug 2018 15:05)
tord felbe
a telefont vagy a sim kártyát?
Quote (cowding @ 8 Aug 2018 15:35)
vágd le, neten van egy halom template
ja gondoltam rá de annyira hülye balfasz vagyok hogy tuti elbasznám, majd beviszem telenorba azt levágják ők vagy adnak újat